DieRoten.pl

Werner zaprzecza plotkom o agencie i Bayernie

08.10.2021, 15:10:56
FotoOlimpik

Jako że umowa Roberta Lewandowskiego wygasa latem 2023 roku, to od wielu miesięcy spekuluje się o potencjalnych następcach polskiego napastnika w Monachium.

Jednym z nich jest Timo Werner, który z ekipą rekordowego mistrza Niemiec łączony jest od wielu miesięcy, zaś po zatrudnieniu Juliana Nagelsmanna, plotki o możliwym angażu zawodnika Chelsea wzmogły się jeszcze bardziej…

Jakiś czas temu niemiecki napastnik zdecydował się na zmianę agenta – obecnie jego interesy reprezentuje Volker Struth, który posiada też kilku „klientów” w Bayernie (m. in. trener JN). Niemniej jednak w ostatnim wywiadzie dla „EXPRESS”, 25-latek rozwiał wszelkie spekulacje, jakoby zmiana agenta miała coś wspólnego z chęcią transferu na Allianz Arenę.

− Nie wybrałem Volkera dlatego, że posiada on jako agent kilku graczy i trenera w FCB. Dokonałem tej zmiany, aby uzyskać nową perspektywę dla mojej kariery – powiedział Werner.

− Nie powinno to być interpretowane jako wskazówka za lub przeciw Bawarczykom. Dobrze nam się układa. Nie chodzi o to, jaki klub może być dla mnie interesujący w przyszłości. Chodziło tylko o podstawy interpersonalne. Dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze – podsumował Timo Werner.

Warto przy okazji wspomnieć, że jakiś czas temu niemiecki „Der Spiegel” ujawnił, że Werner w sezonie 2019/20 podpisał przedwczesną umowę z „Bawarczykami”, ale z racji na brak zdecydowania ze strony monachijczyków, Niemiec miał ostatecznie anulować porozumienie.

W tamtym czasie przeciwnikami jego transferu byli Salihamidzic oraz Kovac. Koniec końców napastnik wylądował w Chelsea.

źródło: EXPRESS / Spiegel

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)16.10.2021 10:48
Wciąż chcialbym żeby tu trafil. Jeszcze by odpalił. Tu są jego koledzy z reprezentacji w podobnym wieku.
09.10.2021 21:27
Dla mnie to kabaret!! gracz zmienia agenta a prasa od razu łączy to z transferem!! Masakra!!
08.10.2021 17:25
Może gdyby 2 lata temu do nas trafił, może? Ale teraz to już raczej za późno.
08.10.2021 15:58
Nie trzeba w Bayernie (więcej) zawodników typu "kopnę piłkę przed siebie i za nią biegnę". Rozwój Wernera przebiega bardzo wolno i w zasadzie w tym momencie jest on piłkarzem maksymalnie na BVB. W drużynie, która nie gra z kontry nie miałby przy obecnych możliwościach czego szukać. NIE dla Timo w Monachium.
08.10.2021 15:48
Nie te warunki czy predyspozycje żeby zastąpić Lewego. Bayern będzie potrzebował 9 w stylu Lewego, Gomeza, Makaaya czy Toniego, a Werner nie jest takim zawodnikiem.