DieRoten.pl
Reklama

Weekendowy raport ze spotkań młodzieżówki FCB

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Na przestrzeni kilku ostatnich dni, swoje spotkania w rozgrywkach ligowych rozegrały wszystkie młodzieżowe zespoły Bayernu Monachium (Campus).

Nie tylko pierwsza i druga drużyna Bayernu ma już za sobą swoje mecze – w ubiegły weekend o punkty walczyły także młodzieżowe zespoły bawarskiego klubu (U-14, U-15, U-16 oraz U-17). Poniżej znajdziecie krótki raport i przegląd z tych pojedynków.

Nieco później zaprezentujemy też raport ze spotkań pozostałych drużyn „Bawarczyków”. Tymczasem zapraszamy do krótkiej lektury.

U-14

Niestety, ale najmłodsza grupa zawodników U-14 poległa 1:2 z Augsburgiem U-14. Przez dłuższy czas utrzymywał się wynik 1:1 (trafienie dla FCB zaliczył Leeron Danioko), ale w ostatniej minucie spotkania po błędzie bramkarza Bayernu, napastnik FCA zdobył gola na wagę zwycięstwa.

U-15

Po niedawnym rozbiciu Unterhaching aż 6:0, zawodnicy Bayernu do lat piętnastu pokonali tym razem w derbowym starciu ekipę TSV 1859+1 4:1 i zdobyli kolejne 3 punkty. Jeśli mowa o bramkach dla bawarskiego klubu, to na listę strzelców wpisali się Gashi (2), Nseke oraz Karl.

U-16

Po porażce 2:3 z Memmingen U-17 w rozgrywkach B-Junior Bayern League, podopieczni Petera Gaydarova pokonali ostatnio 2:1 zespół Wuerzburger Kickers U-17. Bramki dla FCB U-17 zdobyli kolejno Felipe Chavez oraz Dmytro Strilchuk.

U-17

Z kolei remisem i podziałem punktów zakończył się mecz z udziałem graczy Bayernu do lat siedemnastu. Młodzi monachijczycy przez dłuższy czas prowadzili 1:0 po golu Roberta Ramsaka, ale w końcówce starcia Jahn Regensburg U-17 zdołał strzelić 2 bramki i wyjść na prowadzenie. Goście z Monachium nie poddali się jednak i w doliczonym czasie gry na 2:2 wyrównał Gabriel Gonzalez.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...