DieRoten.pl
Reklama

Wanner zostanie wypożyczony?

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o większości lig w piłkarskiej Europie, letnie okienko transferowe dobiega już powoli końca.

W przypadku niemieckiej Bundesligi, letnie okienko transferowe zostanie zakończone dokładnie 1 września. W związku z tym w nadchodzących dniach można spodziewać się wielkiego ruchu na rynku transferowym.

To samo tyczy się Bayernu Monachium, który może być jeszcze całkiem aktywny na rynku – w końcu mowa o odejściu Benjamina Pavarda oraz pozyskaniu prawego defensora oraz defensywnego pomocnika. Ponadto w mediach wciąż dyskutuje się o możliwych odejściach.

Jak z kolei informuje niemiecki dziennikarz Maximilian Koch z lokalnego „Abendzeitung Muenchen”, w najbliższych dniach stolicę Bawarii może jeszcze opuścić Paul Wanner, który z powodu poważnych problemów zdrowotnych opuścił niemalże cały sezon 2022/2023.

Według wspomnianego wyżej źródła, niemiecki pomocnik ma pod koniec letniego okienka udać się na roczne wypożyczenie – w grę wchodzi kilka kierunków, zaś wśród zainteresowanych wymienia się kluby z Bundesligi oraz innych europejskich lig. Decyzja ma zapaść w przyszłym tygodniu.

Paul Wanner

17-letni Wanner gra dla bawarskiego klubu od lata 2018 roku, kiedy to trafił do akademii piłkarskiej Bayernu z młodzieżówki FV Ravensburg. Jeśli mowa o pierwszym zespole, pomocnik ma na sowim koncie 8 występów. W bieżącym sezonie 2023/24, Paul ma póki co 3 spotkania w barwach drugiej drużyny FCB.

Źródło: AZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...