DieRoten.pl

Wanner uda się na wypożyczenie

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się letnie okienko transferowe. W przypadku Bayernu Monachium należy spodziewać się wielu ruchów – biorąc pod uwagę wszystkie zespoły.

Na ten moment przyszłość wielu zawodników bawarskiego klubu pozostaje otwarta – jeśli mowa o pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec, to odejść może nawet pięciu graczy.

Podobnie sytuacja prezentuje się w pozostałych drużynach Bayernu. Z drugiej strony wielu piłkarzy z pewnością uda się na wypożyczenie tego lata. Jak poinformował portal „Sport1” i dziennikarz Kerry Hau, kierownictwo sportowe FCB podjęło już kilka decyzji.

Jedna z nich dotyczy utalentowanego Paula Wannera, który niestety sezon 2022/23 może spisać na straty z racji na liczne problemy zdrowotne (wystarczy wspomnieć, że 17-latek opuścił niemalże całą rundę wiosenną lecząc urazy).

Szefowie „Gwiazdy Południa” są świadomi gigantycznego potencjału wychowanka, dlatego też powinien on niebawem udać się na wypożyczenie, aby mógł nabierać niezbędnego doświadczenia i praktyki meczowej na jak najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Na ten moment nie mówi się o żadnym konkretnym klubie, ale jeszcze kilka miesięcy temu w niektórych niemieckich mediach pojawiały się wzmianki o zainteresowaniu nie tylko z drugiej, ale i również pierwszej Bundesligi.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...