DieRoten.pl

Wagner: W piłce zawsze jest szansa

24.08.2019, 00:29:42
Photogenica

Po zeszłotygodniowym remisie z Herthą BSC w pierwszej kolejce ligowej, klub ze stolicy Bawarii będzie chciał tym razem dopisać do swojego dorobku pełną pulę.

Już dziś wieczorem, a będąc dokładniejszym o 18:30 naprzeciwko siebie w szlagierowym starciu drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi staną Schalke 04 Gelsenkirchen oraz Bayern Monachium. Choć faworytami są monachijczycy, to klub z Zagłębia Ruhry nie zamierza tak łatwo oddawać pola gościom.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej na temat dzisiejszego spotkania wypowiedział się nowy trener S04, czyli David Wagner. Niemiec oczekuje od swoich podopiecznych dobrej gry, zwłaszcza że jego zdaniem "Die Koenigsblauen" robią postępy.

− Nie musimy rozmawiać na temat tego, jak dobrym zespołem jest Bayern Monachium. W piłce zawsze jest szansa, co sprawia, że futbol jest tak ekscytujący − powiedział David Wagner.

− Będziemy mieli tę szansę, jeśli tylko zaprezentujemy się i zagramy jak najlepiej. Daleko nam do perfekcji, ale robimy postępy w odpowiednim kierunku − mówił dalej trener Schalke 04.

Mam nadzieję, że będziemy kontynuować ten progres w jutrzejszym meczu. Nie możemy doczekać się tego starcia. Co może być lepszego od gry z Bayernem w pierwszym pojedynku nowego sezonu na własnym podwórku? − podsumował Niemiec.

Przypominamy zarazem i zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w zabawie pod tytułem "Liga Typer". Pozostało już niewiele czasu na oddawanie swoich typów. Zapraszamy tutaj.

źródło: Schalke04
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama01.09.2019 19:24
24.08.2019 17:34
Wygramy, i to wysoko:)
24.08.2019 09:03
Obrona Bayernu jest tak dziurawa, że macie szansę.
24.08.2019 06:22
Schalke Bayernowi problemów nie sprawia ,więc pewnie i tym razem wygramy .

reklama