DieRoten.pl

Pod koniec zimowego okienka transferowego klub ze stolicy Bawarii opuścił drugi napastnik, czyli Sandro Wagner, który w ostatnich miesiącach pełnił funkcję alternatywy dla Roberta Lewandowskiego.

reklama

Nowym pracodawcą rosłego snajpera został klub Tianjin Teda, który na co dzień występuje w chińskiej Super Lidze. Jako ciekawostkę warto nadmienić, iż trenerem tego zespołu jest 64-letni Niemiec – Uli Stielike.

Sandro Wagner związał się umową z nowym klubem do końca 2020 roku – nieoficjalnie mówi się, że napastnik w tym okresie zainkasuje ponad 15 milionów euro, co zarazem jest jego największym kontraktem w dotychczasowej karierze piłkarskiej.

Za pośrednictwem niemieckiego dziennika „Bild” dowiedzieliśmy się, że 31-latek rozpoczął już treningi ze swoimi nowymi kolegami, którzy przyjęli go bardzo przyjaźnie.

Zawodnicy przyjęli mnie tutaj w przyjazny sposób. Jeśli chodzi o mentalność, to jest tutaj zupełnie inny świat. Mimo wszystko nie mogę doczekać się nachodzących wyzwań – powiedział Sandro Wagner.

Do rozpoczęcia nowego sezonu w chińskiej Super Lidze pozostało jeszcze sporo czasu. Sandro Wagner i spółka swoje pierwsze spotkanie ligowe rozegrają dopiero 3 marca 2019 roku. Rywalem Tianjin Teda będzie ekipa Jiangsu Suning, gdzie występuje m. in. Alex Teixeira (były gracz Szachtaru Donieck).

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama13.02.2019 22:08
13.02.2019 00:35
Dla niego plus, bo zarobi swoje a za rok wróci i pewnie znajdzie zatrudnienie w jakimś średniaku Bundesligi, albo co śmieszne ale niestety biorąc pod uwagę nasze ruchy transferowe, prawdopodobne powróci do Bayernu i Uli ogłosi że mamy wzmocnienie składu :D I zostanie alternatywą dla 32 letniego Lewego :p
12.02.2019 20:50
zrobił swoje kiedy miał i za specjalnie na więcej nie miał co u nas liczyć obecnie. RRR i Wagner... póki co wszyscy, których typowałem do odejścia kilka miesięcy temu się sprawdzają, chociaż to póki co ta łatwiejsza część planu ;-)
powodzenia w Chinach.
12.02.2019 14:53
Dla wszystkich same plusy. Wagnerowi należy się godnie zarobić ;)
12.02.2019 10:57
Bardzo dobry ruch z jego strony. Trochę zarobi przed emeryturą a grę w pierwszym składzie ma zapewnioną.

reklama