DieRoten.pl

Wagner oficjalnie graczem Hoffenheim

26.05.2022, 07:01:57
Ł. Skwiot

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że mając na uwadze wszystkie zespoły Bayernu Monachium (od U-17 po pierwszy zespół), to można w nich wyróżnić wielu utalentowanych graczy.

Niestety, ale konkurencja w każdym tych zespołów stoi na bardzo wysokim poziomie, dlatego też wielu piłkarzy z czasem decyduje się na zmianę otoczenia klubowego, aby nie tylko grać regularnie, ale i rozwijać się na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

Jednym z takich piłkarzy jest utalentowany Ricardo Wagner, który zgodnie z zapowiedziami niemieckiej prasy, dołączył do TSG Hoffenheim, który zaprezentował go wczoraj oficjalnie jako nowego zawodnika na sezon 2022/23.

− Zaczyna się nowy rozdział. Jestem bardzo dumny i podekscytowany moją nową przygodą w Hoffenheim. Do boju – napisał Ricardo Wagner.

Ricardo Wagner podpisał długoterminowy kontrakt z TSG, który będzie obowiązywać od 1 lipca 2022 roku. Warto przypomnieć, że to już kolejny zawodnik z Campusu, który dołączył do klubu z Sinsheim – przed rokiem na taki krok zdecydował się Angelo Stiller.

Ricardo Wagner 

Młody snajper jest związany z bawarskim klubem od 2017 roku. Ricardo stopniowo przechodził przez kolejne etapy szkolenia, po czym na początku sezonu 2021/22 został włączony do ekipy U-17. Jego dorobek w minionej kampanii to 9 bramek i 2 asysty w 16 meczach.

źródło: TSG
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)26.05.2022 08:24
Każdy kto skończy ten pseudo campus może liczyć co najwyżej na średniaka z BL. A zapowiedzi były takie, że niedługo Bayern nie będzie musiał kupować piłkarzy bo sam ich wyszkoli.
26.05.2022 08:03
Stiller trochę pograł w Hoffenheim więc Wagner pewnie też na to liczy, a w Bayernie nie ma na to żadnych szans.
26.05.2022 07:57
Konkurencja w każdym zespole stoi na bardzo wysokim poziomie!! Fajnie napisane, szkoda tylko że żaden z tych młodych talentów nie potrafi się wyróżnić byu zwrócić uwagę pierwszego trenera!!