DieRoten.pl
Reklama

Voeller na temat Havertza i Brandta

fot.
Reklama

W niemieckiej Bundeslidze można wyróżnić wielu młodych i równie utalentowanych zawodników, którzy dzięki dobrej grze w swoich klubach budzą coraz to większe zainteresowanie w Europie.

Wśród nich można wyróżnić między innymi takich zawodników jak chociażby Jadon Sancho, Timo Werner, Ibrahima Konate, Reiss Nelson, Luka Jovic czy chociażby Kai Havertz. Kilku ze wspomnianych piłkarzy od dłuższego czasu ma znajdować się na celowniku Bayernu Monachium.

Mowa przede wszystkim o Havertzu, który rozgrywa obecnie doskonały wręcz sezon w klubie z Leverkusen. 19-letni reprezentant Niemiec póki co miał okazję wystąpić w 37 spotkaniach, zaś jego dorobek w tym okresie to 16 bramek oraz 7 asyst.

Media od wielu miesięcy stale spekulują, że pomocnik "Aptekarzy" znajduje się na celowniku mistrzów Niemiec, jednakże ostatnio Rudi Voeller po raz kolejny stanowczo zaprzeczył, że Kai latem odejdzie z Bayeru. Sytuacja ma się natomiast inaczej z Julianem Brandtem, który również jest od czasu do czasu łączony z FCB.

− Julian podejmie decyzję pod koniec sezonu − skomentował działacz "Aptekarzy".

Niemieckie media informują, że wśród klubów wykazujących zainteresowanie osobą Brandta jest przede wszystkim Bayern, Borussia Dortmund oraz Juventus. Warto wspomnieć, że pomocnik B04 posiada w umowie klauzulę odejścia w wysokości zaledwie 25 milionów euro.

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...