DieRoten.pl
Reklama

Voeller: Havertz zostaje z nami na przyszły sezon

fot.
Reklama

Jeśli skumulowalibyśmy wszystkie plotki transferowe z ostatnich tygodni, to wiele z nich traktowałby o przyszłości Kaia Havertza z Bayeru 04 Leverkusen.

Młody Niemiec od dłuższego już czasu łączony jest z przenosinami na Allianz Arenę. Nie byłoby w tych plotkach nic nadzwyczajnego, albowiem mimo swojego młodego wieku, reprezentant niemieckiej kadry narodowej rozgrywa bardzo dobry sezon.

Nic więc dziwnego, że media na całym świecie wiążą go z transferem do różnych klubów z europejskiej czołówki. Mimo wszystko wedle prasy największe szanse na pozyskanie 19-latka ma nie kto inny, a Bayern Monachium. Ostatnio głos w sprawie Havertza zabrał Rudi Voeller z Bayeru 04.

Kai Havertz zostanie z nami tego lata, niezależnie od tego, na jakim miejscu skończymy w rozgrywkach Bundesligi w tym sezonie − powiedział Niemiec.

− Gdzie jest tak napisane, że nie będziemy go mogli zatrzymać w klubie, jeśli nie osiągniemy naszych celów w tej kampanii? Tak więc każdy teraz wie, że to nasze ostatnie słowo w tej sprawie − podsumował Voeller.

W sezonie 2018/19 Kai Havertz miał póki co okazję wystąpić w 35 meczach dla swojego klubu. Jego dorobek w tym okresie to 13 bramek oraz 7 asyst. Warto wspomnieć, że nie tak dawno temu Christian Falk pisał, że transfer 19-latka do FCB dojdzie do skutku dopiero w 2020 roku.

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...