DieRoten.pl
Reklama

Voeller: Cieszę się, że Lewandowski zdobył tytuł Piłkarza Roku

fot.
Reklama

Choć od uroczystej gali The Best FIFA Football Awards 2020 minęło już trochę czasu, to w mediach co rusz pojawiają się gratulacje dla Roberta Lewandowskiego, który zdobył tytuł Piłkarza Roku.

Polski napastnik Bayernu Monachium zdobył nie tylko wszystkie możliwe trofea z FCB, ale i również sięgnął po tytuł króla strzelców we wszystkich trzech rozgrywkach − wybór na Piłkarza Roku FIFA nie powinien więc nikogo dziwić.

Ostatnio w rozmowie dla „Sky” na temat Roberta Lewandowskiego wypowiedział się kierownik sportowy Bayeru 04 Leverkusen, czyli Rudi Voeller. Niemiec nie ukrywa, iż Polak w pełni zasłużenie zdobył ten tytuł, który jest równie ważny dla całej Bundesligi.

− Niezależnie od tego, jak bardzo starasz się bronić, jakie środki bezpieczeństwa chcesz zastosować - zawodników tej klasy nigdy nie da się w pełni wyłączyć z gry − powiedział Voeller.

− Robert Lewandowski w pełni zasłużenie zasługiwał na tytuł Piłkarza Roku FIFA. Cieszę się z jego powodu. To również nagroda dla całej naszej Bundesligi − podsumował Niemiec.

Jeśli wszystko potoczy się dobrze, to polski snajper będzie mógł dziś odebrać kolejny indywidualny tytuł. Dokładnie 15:30 odbędzie się gala „Globe Soccer Awards”, podczas której wyłonieni zostaną również inni zwycięzcy.

Źródło: TZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...