DieRoten.pl
Reklama

Voeller: Bayern w lekkim kryzysie? Radziłbym się wstrzymać

fot.
Reklama

Nie dalej jak wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie w ramach 11. kolejki niemieckiej Bundesligi. Drużyna VfL Wolfsburg pokonała na własnym podwórku Eintracht Frankfurt 2:1.

Dziś o 15:30 czeka nas również kilka ciekawych spotkań, podczas gdy o 18:30 swój mecz rozegrają zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec, którym to przyjdzie zmierzyć się z Unionem Berlin.

Jeśli spojrzymy na obecną sytuację w tabeli ligowej, to jest ona dość napięta − różnice punktowe są niewielkie, zaś ostatnie wyniki Bayernu sprawiły, że zaczęły pojawiać się głosy o lekkim kryzysie monachijczyków. Mimo wszystko kierownik sportowy Bayeru 04 Leverkusen, czyli Rudi Voeller, ostrzega przed wyciąganiem zbyt pochopnych wniosków.

− To oczywiście ciekawe, że sytuacja w tabeli Bundesligi jest teraz zacięta, ale te same pytania zadawano w grudniu 2019 roku. Potem widzieliśmy co zrobił Bayern. Dlatego trzeba być ostrożnym z różnymi osądami i przewidywaniami − powiedział Voeller.

− Radziłbym się wstrzymać z mówieniem, że Bayern znajduje się obecnie w lekkim kryzysie − mówił dalej.

Swojego głosu na temat rywalizacji i walki o tytuł mistrza Niemiec użyczył również były piłkarz, a obecnie działacz Borussii Dortmund − Sebastian Kehl.

− W tym sezonie wiele będzie zależało od tego, kto będzie dysponować lepszą wytrzymałością i kto lepiej poradzi sobie z możliwymi okresami słabości. Każdy zespół z topu doświadczy pewnych wahań, mając na uwadze napięty terminarz − podsumował Kehl.


Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...