Viktoria Pilzno tylko remisuje

Już za kilka dni czeka nas mecz 3. rundy Ligi Mistrzów, gdzie FC Bayern zmierzy się z Viktorią Pilzno na Allianz Arena. Bawarczycy swoje ostatnie spotkanie przed tym pojedynkiem wygrali 4:1 z FSV Mainz, choć pierwsza połowa napsuła wiele nerwów kibicom FCB, kiedy to podopieczni Pepa Guardioli sensacyjnie przegrywali 0:1. Inne nastroje panują jednak w szeregach najbliższego rywala Monachijczyków, którym nie do końca udał się mecz w lidze czeskiej.

Viktoria Pilzno podejmowała na własnym boisku Slavię Pragę, która nie położyła się przed mistrzem Czech i od 30. minuty spotkania prowadziła po trafieniu Martina Juhara. Wyrównanie w 60. minucie Viktorii przyniósł gol Frantiska Rajtorala, jednak to było wszystko na co było stać gospodarzy. Potyczka zakończyła się remisem 1:1, co sprawiło iż Viktoria zajmuje drugie miejsce w lidze, przegrywając na razie bój o fotel lidera ze Spartą Praga.