DieRoten.pl

Van Gaal chce piłkarzy z powrotem

fot.
Reklama

W lekkie osłupienie wprawił ostatnio dziennikarzy trener Bayernu - Louis van Gaal. Holender nie jest zadowolony z faktu, że tak wielu zawodników jego drużyny wciąż gra w RPA i wyraził nadzieje na szybkie odpadnięcie z turnieju reprezentacji w których oni występują.

"Mam dobre odczucia odnośnie tygodnia, który właśnie jest za nami. Powiedziałem zawodnikom, że pierwszy tydzień był lepszy niż w ubiegłym roku, a w ubiegłym roku miałem tylko pierwszą drużynę" - powiedział Louis w rozmowie z oficjalną stroną FCB.

"Ktoś może myśleć, że jest lepiej bo każdy zrozumiał już moje podejście i filozofię, ale rezerwy tak na prawdę mnie nie poznały jeszcze, więc było to tak samo trudne jak w tamtym roku. Możliwe, że jest to trochę łatwiejsze ze względu na starszych graczy, jak Altintop, Olić i Pranjić, którzy są przykładami dla rezerw".

"Przygotowania przedsezonowe to ciężka praca znowu, ponieważ 13 zawodników gra na Mistrzostwach Świata, co jest jedynym powodem tego, że podzieliłem je na dwie fazy. Dzięki temu łatwiej będzie nadrobić piłkarzom teraz grającym na Mistrzostwach Świata".

"Mam nadzieję, że zawodnicy Bayernu Monachium sprawią się dobrze na Mistrzostwach Świata, ale będzie lepiej dla Bayernu jeżeli odpadną. Im wcześniej zostaną wyeliminowani, tym lepiej dla klubu, a pomyślne przygotowania przedsezonowe są dla tych zawodników istotne".

Źródło:
zachar

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...