DieRoten.pl

V Ogólnopolski Zlot Członków Fanklubu „Stern des Südens Polish Supporters”

26.06.2019, 13:43:39
FotoOlimpik

Serwis „DieRoten.PL” współpracujący z oficjalnym ogólnopolskim Fanklubem i Stowarzyszeniem kibiców Bayernu − „Stern des Südens Polish Supporters”, ma przyjemność poinformować, że Fanklub organizuje piąty już ogólnopolski zlot członków − Zlot letni 2019!

reklama

Wszystkich fanów „Gwiazdy Południa” gorąco zachęcamy do uzyskania członkostwa w Fanklubie, a tym samym zapewnienia sobie możliwości udziału w największej w roku imprezie polskich kibiców klubu FC Bayern Monachium! Przed uczestnikami 3 dni niezapomnianych czerwono-białych wrażeń i fantastycznej zabawy w bawarskim klimacie, a wszystko to ze wsparciem i pod patronatem Bayernu!

− Jako organizacja ogólnopolska, aby uszanować wszystkich członków Fanklubu, przyjęliśmy zasadę że zloty letnie zawsze będziemy organizować w różnych miejscach kraju. Dlatego też po zlotach letnich nad morzem i na Kaszubach, w tym roku spotykamy się w kolejnym nowym miejscu, tym razem w Wielkopolsce − powiedział Radosław Nowicki, prezes Fanklubu.

Tegoroczny zlot letni odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia, w miejscowości Skorzęcin. Jest to miejscowość turystyczna, położona nad jeziorami Białym i Niedzięgiel, będąca jednym z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce, oferującym moc atrakcji, m. in. piękne i piaszczyste plaże z dostępem do jezior z czystą wodą, wypożyczalnie łódek, kajaków i rowerów wodnych, wesołe miasteczko i różnorodne place zabaw dla dzieci, korty tenisowe i boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki oraz wiele innych!

Skorzęcin

− To idealne miejsce na aktywny wypoczynek rodzinny lub w gronie przyjaciół, Czyli idealne miejsce dla nas, gdyż poczyniliśmy starania, aby tegoroczny zlot (tak jak poprzedni) był okazją nie tylko do kolejny już raz fantastycznej wspólnej zabawy i integracji w bawarskim klimacie, ale również do wypoczynku z najbliższymi. Dlatego też zachęcamy was do przyjazdu wraz z rodzinami i potraktowania zlotu również, jako mini urlop − dodał Mateusz Polek, wiceprezes Fanklubu.

Miejscem zlotu jest Ośrodek Wypoczynkowy „ZBYSZKO”

Ośrodek został zarezerwowany na wyłączność, także będzie on do dyspozycji jedynie uczestników zlotu!

W kwestii noclegu, do wyboru są pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. Ponadto można zdecydować się na domki czteroosobowe i sześcioosobowe (podział prowadzony jest według kolejności zapisów na zlot, na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”).

Dla pełnej wygody uczestników, na terenie ośrodka zapewniony jest również osobny budynek, pełniący funkcję świetlicy. W budynku tym odbędą się m. in. dyskoteka, turniej FIFA 2019 PS4, turniej tenisa stołowego, czy transmisja meczu ligowego FC Bayernu.

Natomiast turniej piłki nożnej odbędzie się na miejscowym Orliku, znajdującym się nieopodal ośrodka „Zbyszko”.

Aby jak najbardziej uatrakcyjniać i urozmaicać członkom inicjatywy fanklubowe informujemy, że jedną z wielu fantastycznych atrakcji tegorocznego zlotu letniego będzie największy w Polsce „Football Dart”! Ten sam, który wystawiany jest na największych w kraju imprezach branżowych, czy w programach telewizyjnych i internetowych!

KOSZT UCZESTNICTWA W ZLOCIE: 250,00zł od osoby / W cenie zapewnione są:

  • 2 noclegi (od piątku do niedzieli)
  • pełne wyżywienie (2 x śniadanie – stół szwedzki, 2 x obiadokolacja) 
  • transmisja i wspólne obejrzenie meczu FC Bayernu (mecz wyświetlany na rzutniku)
  • zamknięta dyskoteka (prowadzona przez profesjonalnego DJ-a)
  • turnieje z nagrodami (m. in. turniej piłki nożnej na Orliku, turniej tenisa stołowego, turniej FIFA 2019 PS4, turniej Football Darta)
  • gry i konkursy z nagrodami (m. in. II edycja autorskiej zabawy „Bavarian Team Competition”)
  • prezenty związane z klubem FC Bayern (w puli zlotu m. in.: piłki, szaliki, książki, gadżety z oficjalnego Fan-Shopu FCB, czy oryginalne autografy graczy FC Bayernu)

WAŻNE!

Zlot jest wewnętrzną inicjatywą fanklubową, także w celu zapewnienia uczestnikom maksimum komfortu, spokoju i bezpieczeństwa, możliwość uczestnictwa mają jedynie członkowie Fanklubu, wraz z dowolnymi osobami towarzyszącymi oraz zaproszeni przez nas goście. Kibiców FC Bayernu chcących wziąć udział w zlocie, ale niebędących członkami Fanklubu, zachęcamy do członkostwa i tym samym zapewnienia sobie możliwości udziału w zlocie oraz korzystania z wszelkich pozostałych profitów, wynikających z bycia członkiem Fanklubu.

Chcesz dołączyć do Fanklubu i zapisać się na zlot?
Masz pytania lub wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Fanklubu!
tel. 501 832 819           e-mail: zlotletni2019@fcbayern-polishfanclub.pl

Po więcej informacji, związanych nie tylko z wyżej wymienionymi wydarzeniami, ale również dotyczących codziennej działalności Fanklubu, zapraszamy was na oficjalny FanPage Fanklubu na Facebooku oraz na oficjalna stronę internetową Fanklubu. Linki znajdziecie poniżej. Zapraszamy!

Oficjalny FanPage Fanklubu na Facebooku

Fanklubu Oficjalna strona internetowa Fanklubu

źródło: Własne

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama28.06.2019 19:40
heh 23.08 akurat się pokrywa z wyjazdem na urlop a tak to może by się człowiek poważnie zastanowił, szczególnie, że to impreza na moich ''starych śmieciach'' się trafiła :-D

ale z okazji imienin jutrzejszych do fanklubu się zapisać można, a co :-)
27.06.2019 14:01
Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w zlotach, bo to niesamowita sprawa i oczywiście do rejestrowania sie w Fanklubie, ponieważ fanklub umozliwia nam udział w wielu świetnych inicjatywach, a także gwarantuje niesamowitą zabawę i możliwość poznania wszystkich tych, którzy mają w sercu Bayern! Kto się jeszcze nie zapisał niech to robi! Pozdro!
27.06.2019 02:57
Zostało tylko odliczać - 2 miesiące bez 3 dni, 58 dób. Kto nie był niech nie zwleka z podjęciem decyzji! Nie ma lepszych i bardziej zorganizowanych zlotów w Polsce. Pozycja obowiązkowa w kalendarzu dla każdego kibica Bayernu. Tym bardziej dla tych, którzy nie mieli dotychczas możliwości, okazji spotkać się z ludźmi o takiej samej pasji...
Stern des Südens zaprasza!
26.06.2019 23:49
A co się stało z fanklubem "Simply the Best"? Czy to jest kontynuacja tamtego fanklubu czy coś zupełnie nowego?
26.06.2019 22:19
Super, pozdro dla wszystkich kibiców FCB!

reklama