DieRoten.pl

Jeśli pod uwagę weźmiemy zawodników ze wszystkich zespołów Bayernu, to możemy w nich wyróżnić kilku naprawdę uzdolnionych zawodników.

Wśród nich można wymienić między innymi takich zawodników jak chociażby Leon Dajaku, Oliver Batista-Meier, Luca Denk, Bright Arrey-Mbi, Lasse Guenther, Lukas Mai, Manuel Kainz, Torben Rhein, Malik Tillman czy też Angelo Stiller.

To właśnie ostatni z nich miał ostatnio przykuć uwagę znanego europejskiego klubu. Dziennik „Sport Bild” informuje, że defensywny pomocnik drugiej drużyny bawarskiego klubu miał znaleźć się na celowniku Arsenalu. Co więcej Anglicy mieli wyrazić już konkretne zainteresowanie 19-latkiem.

Młody Niemiec podczas młodzieżowej edycji Ligi Mistrzów w sezonie 2019/20 przykuł uwagę wielu drużyn i skautów ‒ nie tylko dzięki swojej niesamowitej grze, ale i również dzięki świetnemu rozegraniu i licznym asystom (6).

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła podkreślają jeszcze, że zawodnik FCB II znajduje się także na radarze ekip z pierwszej i drugiej Bundesligi. Warto przy okazji wspomnieć, że obecna umowa pomocnika z „Bawarczykami” obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Sam zawodnik w dłuższej perspektywie pragnie umocnić swoją pozycję w Bayernie, ale z drugiej strony chce jak najszybciej nabrać profesjonalnego doświadczenia. Jak się dowiadujemy w grę może wchodzić pewien scenariusz ‒ Stiller odejdzie latem, ale monachijczycy zachowają sobie prawo do odkupu wychowanka w przyszłości.

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama06.05.2020 19:43
Jeśli ma faktycznie wielki talent to wątpię by Bayern się go pozbył, ewentualnie wypożyczenie.
06.05.2020 18:16
Jeśli to rzeczywiście talent to uważajmy, by go nie stracić.
06.05.2020 15:56
Dokładnie @tapczan . Też myślę,że to bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie teraz może być cenną praktyką gdzie ze względów finansowych będziemy pewnie jeszcze uważniej oglądać każde euro.
06.05.2020 09:08
Wypożyczanie zawodników z wszelkimi pozytywnymi korzystnymi zapisami dla FCB to super sprawa i liczę, że Bayern będzie tak robił.