Uraz Thiago i Alaby niegroźny

Wczorajszego pojedynku kibicom "Dumy Bawarii" przyszło nie tylko oglądać porażkę ukochanego klubu w pojedynku z Liverpoolem, ale i również wymuszone zmiany zawodników spowodowane urazami.

Wczorajszego wieczoru w pojedynku „Bawarczyków” z ekipą Liverpoolu trzykrotnie byliśmy świadkami dość niepokojących obrazków, albowiem już w 20. minucie boisko zmuszony był opuścić Thiago Alcantara.

W drugiej połowie boisko z powodu urazów opuścili także David Alaba oraz James Rodriguez. W przypadku Austriaka i Hiszpana wszystko jest już jasne, podczas gdy na diagnozę Jamesa musimy jeszcze nieco poczekać .

Carlo Ancelotti uspokoił zaraz po przegranym 3:0 pojedynku z „The Reds”, że uraz Davida Alaby i Thiago Alcantary nie jest poważny, podczas gdy James Rodriguez ma problemy mięśniowe.

− Thiago i Alaba zostali poobijani. To nic poważnego. James ma natomiast problemy mięśniowe, jutro sprawdzimy i postawimy diagnozę – powiedział zaraz po meczu „Carletto”.

Źródło: Twitter