DieRoten.pl

Ulreich wstawia się za Neuerem: Jest tak samo mocny jak przed kontuzją

21.09.2019, 12:48:44
FotoOlimpik

Od kilku już dni w świecie niemieckiego futbolu toczy się ożywiona debata odnośnie obsady bramki w kadrze narodowej Niemiec. Wszystko za sprawą wypowiedzi ter Stegena, który otwarcie wyraził swoje niezadowolenie.

Swoje zdanie w tym temacie wyrazili już m. in. Lehmann, Loew, czy chociażby Hoeness. Z kolei jakiś czas temu numer jeden w bramce Bayernu i kadry narodowej Niemiec − Manuel Neuer − dał jasno do zrozumienia, że preferuje bezpośredni kontakt i nie będzie się udzielał w tym temacie.

Nie dalej jak wczoraj pełnego poparcia dla swojego kolegi z drużyny udzielił drugi golkiper bawarskiego klubu, czyli Sven Ulreich. Niemiec podczas wywiadu otwarcie stwierdził, iż Manuel jest świetny i prezentuje bardzo wysoki poziom, w związku z czym cała ta dyskusja jest bez sensu.

− Nie rozumiem dlaczego toczy się ta cała dyskusja. Mówię to nie dlatego, że gram z Manu w jednej drużynie, ale on jest tak samo mocny jak przed kontuzją. W 2. połowie poprzedniego sezonu wrócił na dobre − powiedział Sven Ulreich.

− W finale Pucharu Niemiec był naszym wielkim wsparciem. W tym sezonie póki co również jest świetny. Jak już powiedziałem wcześniej, dla mnie nie ma tematu, ponieważ Manu od lat gra świetnie i 4-krotnie był wybierany najlepszym golkiperem na świecie − mówił dalej.

− Dla mnie Manu jest numerem jeden. Oczywiście dla ter Stegena to rozczarowujące, że ma przed sobą takiego bramkarza i nie może grać. Bez wątpienia Marc to bardzo dobry golkiper. Rozumiem go, ale tak to już jest w tym sporcie. Czasami musisz trzymać się z boku i czekać na szansę − podsumował "Ulle".

Już niebawem czeka nas druga w tym sezonie przerwa reprezentacyjna − bardzo możliwe, że w jej ramach Marc-Andre ter Stegen zgodnie z obietnicami Loewa i Koepke otrzyma szansę gry. Niemcy zagrają z Argentyną i Estonią.

źródło: Twitter
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama22.09.2019 13:44
Ter Stegen dostanie szanse bo jest mecz towarzyski i ze słabą Estonią:)
22.09.2019 08:00
liczę że Sven też dostanie w końcu szansę gry należy się jemu
21.09.2019 22:33
Gównoburza odcinek 655. Jutro wypowie się Messi albo Hamann
21.09.2019 19:49
Neuer jest najlepszy i to wiadomo nie od dziś.
21.09.2019 13:22
Jak jeszcze kilka osób się wypowie z środowiska Neuera to wtedy nie będzie już wątpliwość kto jest lepszy!
hehe
21.09.2019 12:55
Jejku niech oni skończą ta żenująca dyskusje. Na boisku i tylko na boisku niech pokazują klasę.

reklama