DieRoten.pl

Sven Ulreich może i miał początki z odnalezieniem formy w pierwszych spotkaniach Bayernu, ale z czasem 29-letni Niemiec udowodnił wszystkim, że jest godnym następcą Manuela Neuera.

reklama

Wysoka forma i bardzo dobra gra Svena Ulreicha sprawiła, że Niemiec znalazł się na ustach wielu piłkarskich ekspertów, którzy wzywają Joachima Loewa, aby ten powołał golkipera „Die Roten” do kadry na nadchodzący wielkimi krokami Mundial.

W zeszłą sobotę mogliśmy poznać opinię Loewa na ten temat. Trener kadry narodowej Niemiec nie szczędząc pochwał pod adresem 29-latka dał jasno do zrozumienia, że Ulreich jest stale obserwowany przez jego sztab szkoleniowy.

Zeszłej niedzieli kilka słów na temat Svena i jego gry wyraził trener bramkarski reprezentacji Niemiec, czyli legendarny Andreas Koepke. Jak mogliśmy się dowiedzieć obecny numer jeden w bramce Bayernu radzi sobie bardzo dobrze i skupia na sobie uwagę kadry narodowej.

Sven Ulreich radzi sobie obecnie bardzo dobrze. Ale fakt jest taki, że on po prostu wykonuje kawał dobrej roboty, dlatego też skupia na sobie uwagę kadry narodowej powiedział Andreas Koepke.

− Nie chodzi o to, że dzieje się tak wskutek kontuzji Manuela Neuera. To samo miałoby miejsce, gdyby każdy inny golkiper doznał urazu – zakończył Niemiec.

Sven Ulreich w trwającym obecnie sezonie rozegrał dla pierwszej drużyny Bayernu łączną liczbę 27 spotkań, w których 10-krotnie zachowywał czyste konto. 29-latek za swoją wysoką formę został wczorajszego popołudnia nagrodzony nowym 3-letnim kontraktem.

źródło: ARD

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama13.02.2018 19:58
To co mówi to jedno a jak naprawdę myśli?
12.02.2018 22:44
Sam powiedział że nie zasługuje na powołanie,a swoją drogą zastąpił Neuera najlepiej jak się dało.
12.02.2018 19:31
Wątpię by dostał powołanie do kadry.

reklama