DieRoten.pl

Ulreich: Naszym celem jest zwycięstwo!

22.11.2017, 08:30:26
Photogenica

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed meczem piątej kolejki Ligi Mistrzów obecny na sali konferencyjnej był nie tylko Jupp Heynckes, ale i również Sven Ulreich.

Jak zwykle ma to miejsce na konferencjach prasowych nie mogło zabraknąć pytań odnośnie nadchodzącego spotkania. Zarówno trener jak i jego podopieczni zdają sobie sprawę, że czeka ich trudna przeprawa w Brukseli.

Naszym celem jest jutro zwycięstwo i trzy punkty, chcemy wygrać wszystkie nasze pozostałe spotkania. Oczywiście naszym celem jest pierwsze miejsce w grupie, ale potrzebujemy do tego także pomocy innych zespołów – powiedział obecny na konferencji Ulreich.

Zastępujący Manuela Neuera w bramce golkiper „Die Roten” ponownie został również spytany o plany na przyszłość, lecz Ulreich dał jasno do zrozumienia, że skupia się tylko na Bayernie i swoich występach, tak aby jak najlepiej pomóc drużynie.

Skupiam całą swoją uwagę na nadchodzących spotkaniach a nie ciągłych pytaniach odnośnie tego co będę robił latem 2018 roku – mówił dalej Sven.

− Jestem zadowolony z tego jak dobrze radziłem sobie w ostatnich tygodniach. Jestem szczęśliwy, że mogłem pomóc drużynie odnieść sukcesy – kontynuował obecny numer jeden w bramce FCB.

Pod koniec konferencji Sven Ulreich odniósł się jeszcze do dyspozycji „Bawarczyków” w defensywie. Od momentu powrotu Juppa Heynckesa mistrzowie Niemiec w 8 spotkaniach stracili zaledwie trzy bramki.

Uwaga trenera skupiła się w dużej mierze na obronie, dlatego też cała nasza drużyna cofa się i broni. W kilku naszych ostatnich spotkaniach radziliśmy sobie bardzo dobrze – zakończył.

źródło: FCB.tv / Facebook

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)22.11.2017 20:45
22.11.2017 19:39
A ja uważam że dziś dla odmiany powinien zagrać nasz młody bramkarz.