DieRoten.pl
Reklama

Udane spotkania Bayernu U-17

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Nie tylko w dorosłej, ale i również młodzieżowej piłce trwa lub też raczej dobiega końca listopadowa przerwa reprezentacyjna.

Jeśli mowa o Campusie bawarskiego klubu, to tradycyjnie już akademię piłkarską Bayernu i jej poszczególne zespoły opuściło spore grono zawodników, przez co też trenerzy mieli mocno ograniczoną liczbę piłkarzy podczas treningów i przygotowań.

Nie przeszkodziło to jednak ekipie FCB U-17, gdzie obowiązki trenera pełni Peter Gaydarov. Po niedawnej jakże okazałej wygranej 9:0 nad Jahn Regensburgiem, młodzi monachijczycy mierzyli się tym razem w meczu towarzyskim ze swoimi rówieśnikami z FC Ingolstadt.

W związku z okrojoną kadrą, szansę gry otrzymali inni gracze, którzy nie mieli zbyt wielu okazji do gry na początku sezonu 2023/24. Koniec końców „Bawarczycy” zwyciężyli 4:0 i pokazali się z bardzo dobrej strony. Bramki dla Bayernu U-17 zdobyli kolejno Tim Hoffmann (28'), Simon Zols (54'), Sejdo Durakov (64') oraz Tim Binder (73').

− Byliśmy bardzo agresywni w posiadaniu piłki i praktycznie nie dawaliśmy rywalom żadnych szans – powiedział zadowolony trener Gaydarov.

− Gdybyśmy byli bardziej precyzyjni, moglibyśmy skuteczniej wykorzystywać nasze szanse w polu karnym. Podsumowując, był to udany mecz testowy dla wszystkich naszych graczy – podsumował Peter Gaydarov.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...