DieRoten.pl

TZ: Neuerowi nie zależało na długości kontraktu

23.05.2020, 10:34:45
FotoOlimpik

Przed dwoma dniami Bayern Monachium oficjalnie potwierdził, że Manuel Neuer podpisał z klubem nową umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku.

Saga związana z Manuelem Neuerem i jego nową umową ciągnęła się od wielu tygodni, a może i nawet miesięcy, jednakże ostatecznie po bardzo długich, ale zarazem owocnych rozmowach, obie strony osiągnęły finalne porozumienie w kwestii kontraktu.

Tym samym kapitan i numer jeden w bramce bawarskiego klubu związał się z „Bawarczykami” umową, która będzie obowiązywać przez trzy najbliższe lata, a będąc dokładniejszym do końca czerwca 2023 roku.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo nowych informacji odnośnie tematu porozumienia 34-latka z mistrzami Niemiec. Jak już informowaliśmy Was wcześniej za pośrednictwem „Sport Bilda”, golkiperowi po zakończeniu kariery zaoferowano posadę w klubie.

Warto wspomnieć, że jeszcze kilka tygodni temu spekulowano, że jedną z kości niezgody między Manuelem a Bayernem była długość kontraktu, ale zupełnie inaczej sytuację przedstawił niemiecki „TZ”. Jak się okazuje długość trwania umowy nigdy nie była dla Neuera decydującym czynnikiem.

Co więcej mistrz Świata z 2014 roku jest w pełni przekonany, że jeśli w dalszym ciągu będzie prezentował wysoką formę i nie będą mu dokuczały urazy i problemy zdrowotne, to wyobraża sobie przedłużenie współpracy z monachijczykami.

Dla kapitana „Gwiazdy Południa” nie tylko Hansi Flick był ważnym czynnikiem, ale i również jego bliski przyjaciel i trener bramkarzy w FCB, czyli Toni Tapalovic. Jak podkreśla dziennikarz Jonas Austermann dla 34-latka sprawa jest oczywista – nie wyobraża sobie kontynuowania kariery bez 39-latka.

źródło: TZ
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama23.05.2020 16:16
Dokładnie, a co do prasy to wiedzą tyle co my.
23.05.2020 16:15
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o €€.
23.05.2020 12:18
Ważne, że podpisał i fajnie, że jest opcja dłuższego pozostania Manu w klubie.

reklama