DieRoten.pl

Typer: Już dziś pojedynek z Koeln

13.12.2017, 08:56:59
KP

Już dziś powraca Bayern Monachium i Bundesliga! Rywalem podopiecznych Juppa Heynckesa w meczu 16. kolejki niemieckiej Bundesligi będzie FC Koeln. Początek spotkania o 20:30.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich typów w naszej zabawie. Pozostało już niewiele czasu. Zasady są niemal takie same, ale zachęcamy wszystkich chcących się bawić z nami przez cały sezon do przeczytania krótkiego regulaminu.

Za nami dwudziesta druga kolejka w naszej zabawie. Najwyższą ilością oczek jest wynik 19 – tym razem mamy wielu zwycięzców. Na czele klasyfikacji bez zmian. Na fotelu lidera nadal użytkownik Marcin770628, który na swoim koncie zgromadził łącznie 281 punktów. Jego przewaga nad wiceliderem wynosi 7 punktów.

Przypominamy również, że walczycie nie tylko w klasyfikacji generalnej, ale i miesięcznej! W klasyfikacji miesięcznej brane będą pod uwagę jedynie mecze rozgrywane w danym miesiącu.

W puli nagród klasyfikacji generalnej wiele atrakcyjnych gadżetów, w tym oryginalne produkty marki Adidas Bayernu Monachium!

klasyfikacji miesięcznej walczymy o kody umożliwiające oglądanie stacji ELEVEN SPORTS. Trzech pierwszych otrzyma miesięczny dostęp, zaś kolejnych 10-ciu uczestników dostęp na 72 godziny.
 
Sponsorem nagród w typerze jest ELEVEN SPORTS.
źródło: DieRoten.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)13.12.2017 19:43
Wynik do przerwy 3:0 a końcowy 7:0, tak postawiłem:)