DieRoten.pl
Reklama

Tuchel: Nie ma sensu wytykać palcami

fot. daykung / Photogenica
Reklama

W samej końcówce letniego okienka transferowego, klub ze stolicy Bawarii planował pozyskać jeszcze dwóch zawodników do pierwszego zespołu.

Mowa o takich zawodnikach jak Joao Palhinha oraz ktoś z dwójki Trevoh Chalobah/Armel Bella-Kotchap. Niemniej jednak ostatecznie żaden z nich nie został sprowadzony na Allianz Arenę…

Brak tych transferów sprawił, że na włodarzy bawarskiego klubu spadła ogromna fala krytyki – fani i eksperci zarzucają Hainerowi i spółce, że Ci zbyt późno zajęli się kwestią wzmocnień. Z kolei wczoraj po meczu z Gladbach, na temat nieudanych ruchów transferowych FCB wypowiedział się trener Tuchel.

Nie ma sensu wytykać palcami. To niczyja wina. Swoją drogą, ja też nie, jak niektórzy mówią (śmieje się). Mam nadzieję, że przetrwamy te miesiące – powiedział Tuchel.

Nieco później trenera rekordowego mistrza Niemiec zapytano również, czy jego zdaniem bawarski klub nie zajął się kwestią transferów zbyt późno.

Nie ma sensu teraz tego roztrząsać. W studiu TV też tego nie zrobimy. To też nie jest moja praca. Tak jest po prostu i trzeba z tym żyć. Miejmy nadzieję, że przy odrobinie szczęścia uda nam się przetrwać – podsumował Thomas Tuchel.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...