DieRoten.pl
Reklama

Tuchel i Bayern chcą kontynuować współpracę!

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Niewykluczone, że niebawem wielotygodniowa saga związana z poszukiwaniami nowego trenera w końcu dobiegnie końca...

Co prawda jeszcze niedawno spekulowano o wielu różnych nazwiskach i kandydatach, to mając na uwadze najnowsze doniesienia medialne, zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo, że to jednak Tuchel pozostanie na stanowisku trenera FCB!

Dzisiejszego późnego wieczoru, dziennikarze portalu „Sky” poinformowali, że przed południem doszło do spotkania pomiędzy szefostwem bawarskiego klubu, a agentem Thomasa, zaś jego przebieg był bardzo owocny dla wszystkich zaangażowanych stron.

Mówi się, że obecnie zarówno „Bawarczycy”, jak i szkoleniowiec chcą kontynuować współpracę poza sezon 2023/24. Podczas gdy monachijczycy pracują nad odwróceniem rozwiązania umowy, to sam Niemiec wyraził gotowość i chęć do dalszej pracy, mimo turbulentnej przeszłości.

Nie wszystko jeszcze pewne

Dziennikarz Florian Plettenberg dodaje jednak, że pełne porozumienie nie zostało jeszcze zawarte. Głównym punktem w negocjacjach pozostaje jeszcze długość trwania kontraktu – Tuchel nie chce być tymczasowym rozwiązaniem i preferuje umowę co najmniej do 2026 roku.

Jeśli bawarski klub dojdzie do porozumienia z trenerem na nowych warunkach, to niewiele stanie na drodze ku temu, aby doszło do „sensacyjnej” zmiany planów Bayernu. Oczekuje się, że decyzja zostanie podjęta już wkrótce.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...