DieRoten.pl

Trzeci sezon FCB World Squad

20.11.2023, 12:06:57
Wirestock Creators / Shutterstock.com

Po sukcesach w ostatnich dwóch latach, Bayern powrócił w 2023 roku z trzecią już edycją młodzieżowego programu i projektu „FC Bayern World Squad”.

Globalny projekt „FC Bayern World Squad”, który zrzesza młodych i utalentowanych piłkarzy z całego świata, został w tym roku zorganizowany po raz trzeci z rzędu. Przypominamy, że tym razem zawodnicy odbyli m. in. obóz treningowy w Argentynie, gdzie też rozegrano kilka sparingów.

Z kolei ostatnio „Bawarczycy” potwierdzili oficjalnie, że w klubowej telewizji pojawi się trzeci sezon serialu dokumentalnego, który oferuje wszystkim kibicom spojrzenie za kulisy projektu.

W każdy czwartek, przez najbliższe cztery tygodnie, FCB będzie publikować po dwa odcinki (pierwsze dwa pojawiły się w zeszłym tygodniu). Premiera zawsze ma miejsce o 16:00. Dokument można oglądać nie tylko na kanale YouTube bawarskiego klubu, ale także na „FCB.de” oraz w aplikacji klubowej.

− Dzięki FC Bayern World Squad, Bayern i Volkswagen, jako główni partnerzy tego globalnego projektu flagowego, chcą promować nie tylko sport, ale także rozwój młodych talentów piłkarskich na całym świecie, dawać szansę zawodnikom ze słabych strukturalnie obszarów i promować ogólną wymianę kulturową – powiedział Andreas Jung z FCB.

− W filmie dokumentalnym będziemy śledzić rozwój drużyny z bliska, dając fanom wyjątkowy dostęp do wszystkich działań na boisku i poza nim – podsumował dyrektor ds. marketingu.

 

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (2)20.11.2023 15:12
Powodzenia. Może jakiś talent się wyłoni. Roy robi dobrą robotę.