DieRoten.pl
Reklama

Transfer Palhinhi. Pozycja Pavlovica zagrożona?

fot. canno73 / Photogenica
Reklama

Bayern Monachium ma - według medialnych doniesień - negocjować transfer Joao Palinhi i spodziewa się, że już niebawem dojdzie do porozumienia z angielskim Fulham.

28-letni pomocnik najlepiej ma się czuć grając na pozycji numer 6. Pozycji, na której bawarski klub od dłuższego czasu szuka wzmocnień. Portugalczyk był już rok temu o krok od dołączenia do FCB, ale ostatecznie transfer nie wypalił. Beneficjentem tych wydarzeń okazał się...Aleksandar Pavlović, który wykorzystał szansę i stał się ważnym ogniwem drużyny.

Na tyle ważnym, że obecnie mało kto sobie wyobraża “Die Roten” bez 20-latka. Jak informuje “Sky”, ewentualny transfer pomocnika Fulham w żaden sposób nie osłabi pozycji Pavlovica.

- Według naszych informacji, szefowie upatrują w Pavlovicu bardzo ważnego zawodnika w nadchodzących latach. Nie jest postrzegany jako “szóstka”, a bardziej jako “ósemka”. Cofnięty rozgrywający, który łączy defensywę z ofensywą - powiedział Kerry Hau ze “Sky”.

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Pavlović ma tworzyć duet środkowych pomocników z Palhinhą. Natomiast Joshua Kimmich oraz Leon Goretzka będą mogli opuścić stolicę Bawarii.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...