DieRoten.pl

Tolisso: Kiedy Bayern spytał o mnie, to nie wahałem się ani przez chwilę!

19.06.2017, 07:53:19
Ł. Skwiot

Choć Corentin Tolisso nie miał jeszcze okazji zaprezentować się w trykocie Bayernu Monachium, to swoimi wypowiedziami młody Francuz zyskał sobie sympatię kibiców "Gwiazdy Południa".

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Tym razem Corentin Tolisso określany popularnie przez swoich kolegów i kibiców jako „Coco” udzielił wywiadu dla francuskiej telewizji „Telefoot”. Młody Francuz opowiedział między innymi o kulisach swojego transferu a także celach jakie stawia sobie przed rozpoczęciem gry dla Bayernu.

Nie jestem pewny czy zdaje sobie sprawę z tego co się wydarzyło, ale jestem zarazem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z Bayernem Monachium powiedział Tolisso.

Wszystko teraz ulegnie zmianie. Nie będę już żył w komforcie wspólnego mieszkania z rodziną i otoczenia wielu przyjaciół. Chcę pokazać i udowodnić Bayernowi, że jestem wart wydanych pieniędzy na mnie – mówił dalej nowy nabytek Bayernu.

Bayern na transfer Tolisso wydał łącznie 41,5 miliona euro, co sprawia, że jest to najdroższy transfer „Bawarczyków” w historii. Francuz zdradził, że kiedy zgłosił się po niego Bayern Monachium, to piłkarz nie wahał się ani przez chwilę i nie zważając na inne oferty, wybrał grę dla mistrzów Niemiec.

W momencie kiedy dowiedziałem się, że Bayern jest zainteresowany moją osobą, to automatycznie zapomniałem o wszystkich innych ofertach i ani przez chwilę nie wahałem się, aby zgodzić się – kontynuował Francuz.

To Carlo Ancelotti pierwszy do mnie zadzwonił. On powiedział mi, że Bayern Monachium to wielki klub, zaś transfer ten będzie dla mnie odpowiednim krokiem – ujawnił Corentin Tolisso.

Francuz zdaje sobie sprawę, że w Bayernie czeka go wielka rywalizacja o miejsce w wyjściowej jedenastce, jednakże jak sam powiedział pragnie wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie i odegrać ważna rolę.

Pragnę stać się podstawowym graczem Bayernu i zostać ważną częścią zespołu. Pragnę pojechać na Mundial do Rosji i grać więcej dla francuskiej kadry narodowej. Kolejny sezon jest dla mnie bardzo ważny. Chcę pokazać każdemu na co mnie stać – zakończył.

źródło: Calciomercato

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama19.06.2017 11:25
Nie wiem po co to czepianie się narodowości to tak samo Dembele z BVB to nie żaden Francuz tylko Malijczyk, ale paszport ma francuski...FCBM!
19.06.2017 11:21
W dzisiejszych czasach w dobie zjednoczonej Europy obywatelstwo to tylko zaklasyfikowanie administracyjno- prawne. Nazywamy go Francuzem bo posiada obywatelstwo tego kraju i takie nazewnictwo jest prawidłowe
19.06.2017 10:57
Togijczyk z pochodzenia ale paszport i reprezent Francji ,a może posiada oba paszporty tego nie wiem ale nic nie odkryles kolego wielkiego.Jakiś krótki artykuł rano czytałem ale tak po po lebkach...chodziło o listę 10 piłkarzy z ligi francuskiej którzy sprawdziliby się w premier league i wszystkie chyba te nazwiska brzmiały że tak powiem afrykansko:)
19.06.2017 10:09
To nie jest żaden francuz tylko Togijczyk. We Francji ciężko znaleźć francuza.
19.06.2017 08:41
Ok tak wiemy, kochałeś Bayern od pieluchy :)

Czekamy na Twoją dobrą grę.

reklama

reklama