DieRoten.pl

Sytuacja kadrowa Bayernu Monachium od pewnego czasu jest bardzo kiepska. Wystarczy tylko wspomnieć, że w poprzedniej kolejce Hansi Flick był zmuszony radzić sobie bez ośmiu graczy...

Niemniej jednak w najbliższą sobotę sytuacja kadrowa „Bawarczyków” powinna się nieznacznie poprawić. Choć mistrzowie Niemiec otrzymali wczoraj wolne od trenera od treningów, to w ośrodku przy Saebener Strasse zjawiło się kilku zawodników.

Za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu, monachijczycy poinformowali, że na murawie pod czujnym okiem fizjoterapeutów i trenerów od przygotowania fizycznego pracowało pięciu piłkarzy.

Jak już wiemy Leon Goretzka i Javi Martinez wznowili indywidualne treningi we wtorek, zaś wczoraj odbyli kolejną sesję. W dodatku do ćwiczeń biegowych i koordynacyjnych, obaj pomocnicy pracowali również intensywnie z piłką. Niewykluczone, że obaj będą gotowi na sobotni bój z Eintrachtem.

Na murawie obecny był również Serge Gnabry, który to z kolei od kilku dni boryka się z urazem mięśniowym. Niemiecki skrzydłowy odbył drugi trening biegowy z rzędu i wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemów.

Pojawiają się też pozytywne sygnały w przypadku Alexandra Nuebela, który od kilku tygodni zmaga się z kontuzją kostki – 24-latek otrzymał zielone światło od sztabu medycznego i wznowił lekkie zajęcia biegowe. Co więcej po raz pierwszy od momentu zerwania więzadła krzyżowego w październiku minionego roku, pierwszą indywidualną sesję na murawie odbył utalentowany Malik Tillman.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama20.02.2021 11:02
19.02.2021 00:01
Ta informacja nie ma większego znaczenia, i tak grał nie będzie.
18.02.2021 08:39
Jeszcze trochę zanim dostanie szanse
18.02.2021 08:07
Ciekawe jak po tej kontuzji Tillman będzie się prezentował, ale napewno będzie potrzebował czasu. Do otrzymywania szans w 1 drużynie jeszcze daleka droga.
18.02.2021 08:01
Oby w przyszłym sezonie otrzymywał szanse od Flicka.