DieRoten.pl

Suele: Cieszę się, że wróciłem już do treningów z piłką!

06.03.2020, 10:54:54

Niklas Suele z tygodnia na tydzień robi coraz to większe postępy. Nie dalej jak wczoraj niemiecki defensor bawarskiego klubu poczynił kolejny wielki krok w swojej rehabilitacji.

Od momentu zerwania więzadła krzyżowego przez Niklasa Suele minęło już sporo czasu, ale szczęśliwie proces leczenia defensora „Gwiazdy Południa” przebiega bardzo dobrze i zgodnie z planem.

Nie dalej jak wczoraj 24-latek poczynił kolejny ogromny krok w swojej rehabilitacji. Niemiec otrzymawszy zielone światło od sztabu medycznego „Die Roten” powrócił do lekkich treningów z piłką, co jak sam przyznał jest dla niego czymś fantastycznym.

Mogłem dziś potrenować trochę z piłką. Po nieco ponad czterech miesiącach, to świetne uczucie powrócić ponownie do zajęć z piłką – skomentował Niklas Suele.

− To coś naprawdę fantastycznego. Dla piłkarzy to właśnie najlepsze, co mogą robić, dlatego też jestem niesamowicie szczęśliwy, że mogłem poczynić kolejny krok w mojej rehabilitacji – mówił dalej.

W dalszej części rozmowy rosły stoper bawarskiego klubu zdradził także, że w przyszłym tygodniu zwiększy obciążenie treningowe i będzie wykonywał jeszcze więcej ćwiczeń z piłką.

Wykonałem wiele kontrolowanych ruchów z piłką, nie miałem żadnych problemów. W przyszłym tygodniu wprowadzimy kilka zmian i nowości w moich treningach. Cieszę się, że po prostu wróciłem do treningów z piłką – podsumował Niemiec.

źródło: FCB.de
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)06.03.2020 21:54
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!
06.03.2020 13:15
Na przełomie kwietnia i maja powinien zagrać pierwsze minuty
06.03.2020 12:13
@Marienplatz nic z tych rzeczy. Tu nie ma cudów. Musi odczekać 6 miesięcy zanim wiązało będzie w pełni silne i zregenerowane. To że już trenuje to prawidłowy przebieg rehabilitacji - nic nadprogramowego.
W drugiej połowie kwietnia powinien zagrać pierwsze minuty.
06.03.2020 11:53
Oby nie za szybki, lepiej na spokojnie i powoli.
06.03.2020 11:34
Jego powrót będzie szybszy niż myślimy, skoro juz trenuje z piłką.