DieRoten.pl
Reklama

Stanway: Zawsze staram się przesuwać swoje granice

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

W trakcie letniego okienka transferowego, Bayern Monachium przeprowadził kilka interesujących transferów nie tylko w męskiej, ale i również żeńskiej drużynie FCB.

Jeśli mowa o zespole FCB Frauen, to jednym z najciekawszych transferów okazało się pozyskanie z Manchesteru City Georgii Stanway, która bardzo dobrze odnalazła się w Monachium i szybko została zawodniczką wyjściowej XI.

Niedawno 24-letnia napastniczka z Anglii w rozmowie dla „BR24” odniosła się do swoich pierwszych miesięcy w bawarskim klubie. Mistrzyni Europy zdradziła, że spędza wiele wolnego czasu ze swoimi nowymi koleżankami, zaś na treningach zawsze stara się przesuwać swoje granice.  

− Wszyscy spędzamy razem dużo czasu i czasami chodzimy na zakupy do miasta. Lubimy też wyjść na dobry posiłek, jest w tym wszystkim coś miłego – powiedziała Stanway.

− Dla mnie osobiście najważniejsza na boisku jest konsekwencja. W treningu zawsze staram się przesuwać swoje granice. W ciągu ostatnich czterech miesięcy to była naprawdę świetna zabawa – dodała.

− Nie liczyłam jednak, że tak gwałtowanie spada tu temperatura. Dlatego zwykle wieczorami zostaję w domu i wychodzę z mieszkania tylko wtedy, gdy absolutnie muszę – podsumowała Georgia Stanway.

Zawodniczki Bayernu Monachium do akcji w żeńskiej Bundeslidze powrócą 5 lutego, kiedy to w ramach jedenastej kolejki ligowej zmierzą się na wyjeździe z ekipą 1. FFC Turbine Potsdam (początek spotkania o 13:00).

Źródło: BR24
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...