DieRoten.pl
Reklama

Stanway: To nie była trudna decyzja

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Jak już informowaliśmy wcześniej, w trakcie letniego okienka transferowego w pierwszym zespole FCB Frauen doszło do wielu zmian kadrowych.

Mowa nie tylko o odejściach, ale i również wzmocnieniach pierwszego zespołu, który na początku lipca przejął trener Alexander Straus. Wśród nowych zawodniczek FCB Frauen możemy wymienić m. in. Georgię Stanway.

Nie tak dawno temu młoda napastniczka udzieliła wywiadu dla ,,Sky Sports’’, w którym odniosła się do swojego odejścia z Manchesteru City na rzecz Bayernu Monachium. Angielka przyznała, iż nie była to dla niej trudna decyzja, aby zdecydować się na ten transfer.

– Decyzja dla mnie nie była tak trudna, jak to mogło się wydawać, ponieważ wiedziałam, że jestem nastawiona na przejście gdzieś indziej, aby spróbować czegoś nowego – powiedziała Stanway.

– Jeśli mam być szczera, to ostatnie 15-18 miesięcy w Manchesterze City były dla mnie zastojem. Chciałam uniknąć stagnacji. Nie przypisano mi stałej pozycji, byłam wszechstronna. Nie tego oczekuję – dodała.

– Wykonam pracę dla zespołu i wyjdę tam z całego serca i zrobię wszystko, czego potrzebuje zespół, ale po prostu nie byłam tak szczęśliwa. W City było komfortowo przez te lata, ale chciałam zmiany. Bayern mi to oferuje – podsumowała Georgia Stanway.

Georgia miała już okazję zaprezentować swoje możliwości w sparingach dla FCB Frauen. Co do pierwszego meczu o stawkę, to monachijki już 10 września zmierza się w drugiej rundzie DFB Pokal z ekipą Ingolstadt.  

Źródło: Sky Sport
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...