DieRoten.pl
Reklama

Stanway: Chcemy zakończyć ten rok sukcesem

fot. Photogenica
Reklama

Po krótkiej przerwie, do akcji na europejskiej arenie powracają dziś piłkarki Bayernu Monachium, gdzie obowiązki trenera pełni Alexander Straus.

Po tym jak przed tygodniem zawodniczki bawarskiego klubu pokonały FC Rosengard, dziś o 21:00 podopieczne Alexandra Strausa podejmą na własnym podwórku ekipę Benfiki.

Choć monachijki wywalczyły już sobie awans do ćwierćfinału, to piłkarki FCB Frauen są zdeterminowane, aby odnieść kolejne zwycięstwo. Podczas niedawnej konferencji prasowej, na temat nadchodzącego starcia wypowiedziała się Georgia Stanway, która zaznaczyła, że celem są 3 punkty.

− Wiemy, że Benfica to dobry zespół. Pierwszy mecz był bardzo trudny, ale udało nam się odwrócić losy meczu. To było dla nas bardzo ważne – powiedziała Stanway.

− Wchodząc w ostatni mecz już pewne awansu do ćwierćfinału, jesteśmy bardzo szczęśliwe. Mimo wszystko chcemy pokazać, jak silne jesteśmy jako drużyna i zakończyć rok sukcesem – podsumowała Georgia Stanway.

Po rozegraniu pięciu kolejek fazy grupowej żeńskiej Champions League, podopieczne Alexandra Strausa zajmują drugie miejsce z dorobkiem 12 punktów (tyle samo ile Barcelona). Dorobek monachijek to 4 zwycięstwa, 1 porażka oraz bilans bramkowy 12:7.

Źródło: FCB.tv
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...