DieRoten.pl
Reklama

Stach: Nieśliśmy z chłopakami kije za Muellerem

fot.
Reklama

W trakcie niedawnego zgrupowania niemieckiej kadry narodowej, Hansi Flick powołał nie tylko doświadczonych graczy, ale i również kilku utalentowanych zawodników.

Powołanie otrzymał między innymi Anton Stach, który uchodzi za jedno z odkryć w bieżącym sezonie Bundesligi. 23-latek trafił latem 2022 roku do Mainz, gdzie robi wielką furorę i często jest wybierany do jedenastek kolejek.

Niedawno Niemiec udzielił wywiadu dla portalu „Sport1”, w którym odniósł się nie tylko do swoich odczuć, ale i doświadczenia, jakie miał okazję nabrać podczas swojego pierwszego zgrupowania dorosłej reprezentacji. Pomocnika zapytano m. in. o to, z kim najlepiej się dogadywał.

− David Raum i Nico Schlotterbeck Schlotterbeck. Świetnie się z nimi dogaduję. Obu znam jeszcze z czasów gry w drużynie U-21 – powiedział Stach.

− To fajni ludzie. Raz w wolne popołudnie wybraliśmy się we czwórkę na golfa z Thomasem Muellerem. Albo lepiej to ująć - nieśliśmy kije za Thomasem (śmieje się) – podsumował Anton Stach.

Młody pomocnik ma być wysoko ceniony przez Hansiego Flicka. Póki co Stach nie jest brany pod uwagę do kadry na Mundial w 2022 roku, ale gracz Mainz będzie miał jeszcze okazję, aby zaprezentować swoje możliwości na kolejnych zgrupowaniach przed turniejem.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...