DieRoten.pl
Reklama

Sprzedaż Nianzou kwestią czasu

fot. Shutterstock
Reklama

Biorąc pod uwagę liczne doniesienia z ostatnich godzin, w najbliższych dniach należy spodziewać się odejścia kolejnego zawodnika Bayernu Monachium w ramach letniego okienka.

Lada dzień należy spodziewać się odejścia z pierwszego zespołu Bayernu Monachium grającego na środku obrony Tanguya Nianzou. Nowym pracodawcą francuskiego defensora ma zostać Sevilla, która intensywnie zabiega o usługi utalentowanego zawodnika.

Zarówno niemieckie, francuskie, jak i również włoskie media są zgodne – negocjacje posuwają się do przodu i jeszcze w tym tygodniu 20-latek ma zostać zaprezentowany jako nowy piłkarz hiszpańskiego klubu.

L’Equipe

Tanguy Nianzou jest bliski przenosin do Sevilli. Francuz od początku letniego okienka transferowego miał zabiegać u szefów FCB o zgodę na transfer do innego klubu, gdzie będzie mógł regularnie grać. Nowym pracodawcą rosłego stopera ma zostać Sevilla z La Ligi.

Co więcej mówi się również, że defensor uzgodnił już warunki umowy z Hiszpanami i obecnie czeka na sfinalizowanie transferu. Dziś nad ranem odbyły się kolejne rozmowy między Andaluzyjczykami i „Bawarczykami”. Porozumienie ma być już na wyciągnięcie ręki – monachijczycy zarobią 20 mln euro.

Bild

Rozmowy ws. transferu Nianzou pomiędzy Sevillą a Bayernem posuwają się do przodu. Sprzedaż może zostać sfinalizowana jeszcze w tym tygodniu. Wątpliwym jest to, czy „Bawarczycy” chcą całkowicie zrezygnować z 20-latka. W grę może wchodzić wypożyczenie lub sprzedaż z opcją odkupu.

Sport Bild

Tanguy Nianzou przejdzie do Sevilli na zasadzie transferu definitywnego (około 20 milionów euro), jednakże mistrzowie Niemiec zapewnili sobie opcję wykupu Francuza oraz % udziału w potencjalnej sprzedaży Nianzou do innego klubu w przyszłości.

Kicker

Sevilla negocjuje z Bayernem warunki transferu Nianzou. Monachijczycy są gotowi sprzedać Francuza latem. W nowym klubie Tanguy mógłby liczyć na regularną grę i występy w Lidze Mistrzów. Monachijczycy chcą zapewnić sobie opcję do wykupu utalentowanego gracza w przyszłości.

Sky

Sevilla rozmawia z FCB ws. transferu Tanguya Nianzou. Bayern jest otwarty na sprzedaż francuskiego defensora tego lata. Zgodnie z doniesieniami innych źródeł, mistrzowie Niemiec chcą zapewnić sobie opcję wykupu oraz % z możliwej sprzedaży 20-latka do innego klubu w przyszłości.

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...