DieRoten.pl

Sport1: Bayern czeka z decyzją ws. Lewandowskiego

08.10.2021, 09:33:26
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Na przestrzeni ostatnich tygodni pojawiło się wiele plotek i doniesień prasowych na temat dalszej przyszłości Roberta Lewandowskiego, którego umowa obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

reklama

reklama

Nie tak dawno temu w niemieckiej prasie pojawiły się informacje, że Polak jest otwarty na przedłużenie kontraktu do 2025 roku, ale podczas niedawnej konferencji prasowej, 33-latek zaprzeczył tym informacjom i podkreślił, że nic nie zostało jeszcze ustalone.

Tym razem najnowsze doniesienia przedstawił dziennikarz Florian Plettenberg, który w swoim cotygodniowym podcaście „Meine-Bayern Woche” poinformował, że póki co nie odbyły się żadne rozmowy z Robertem Lewandowskim w kwestii przedłużenia wygasającego za 2 lata kontraktu.

Mówi się, że bossowie rekordowego mistrza Niemiec pragną najpierw poczekać, jak dalej rozwinie się temat przyszłości Erlinga Haalanda w Borussii Dortmund. Klub ze stolicy Bawarii poniekąd jest zainteresowany Norwegiem i chciałby przekonać się w najbliższym czasie, czy ma szanse na potencjalny transfer.

Tym samym podjęcie decyzji w sprawie pozostania „Lewego” poza 2023 rok uzależnione jest od tego, jak dalej potoczy się sprawa napastnika BVB. Plettenberg podkreśla, że na ten moment kwestią otwartą jest to, jak kierunek obierze sobie reprezentant norweskiej reprezentacji narodowej.

Zainteresowanie wielu czołowych klubów z Europy nie jest żadną tajemnicą, jednakże sam Haaland ma skłaniać się ku hiszpańskiej La Lidze. Warto podkreślić, że jeszcze nie tak dawno temu spekulowano, że przejście do Bayernu jest wykluczone z racji na przeogromne żądania finansowe Raioli.

źródło: Podcast Meine-Bayern Woche

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama16.10.2021 10:51
To są tematy dla prasy brukowej. Na pewno to nie jest czas, gdy cokolwiek w tej sprawie się decyduje.
08.10.2021 15:24
Lewy odejdzie i kim go zastąpimy? Albo niektórzy są za młodzi, albo niektórzy za drodzy. Mimo wszystko powinniśmy przeczekać i wziąć jakiegoś jeszcze nie ukształtowanego napastnika, aby go wypożyczyć, by za 3-4 lata Lewego mógł zastąpić.
08.10.2021 15:04
Prasa musi o czymś pisać xd
08.10.2021 13:58
Czytając to śmiech mnie ogarnia:) Lewandowski jest dla nas bezcenny i klub zrobi wszystko by nie pozwolić mu odejść.
08.10.2021 10:22
Coś czuję że Lewy może odejść za rok w czerwcu. I to że nie jest tak że chce się go pozbyć . Uwzględniam taki scenariusz. Haaland nie przejdzie do nas. Nie wydadzą tylu pieniędzy ile chce Borussia.
08.10.2021 10:07
Wydaje mi się, że jak jakiś portal wysyła taki artykuł w świat to pod nosem śmieje się i pyta sam siebie "czy ktoś to łyka". Chyba nikt trzeźwo myślący nawet nie łudzi się, że Bayern sprowadzi Haalanda.