DieRoten.pl

Sport BIld: Na wiosnę Hoeness spotka się z Kahnem

19.12.2018, 12:17:46
FotoOlimpik

W nadchodzących latach z pewnością dojdzie do zmian w zarządzie bawarskiego klubu − zapowiedział to już zarówno Karl-Heinz Rummenigge, jak i również Uli Hoeness.

Przypomnijmy raz jeszcze – kilka tygodni temu prezydent „Dumy Bawarii” zapowiedział, że w ciągu najbliższych lat odejdzie z klubu. Uli Hoeness jasno zakomunikował, że jego następcą musi być kto przede wszystkim zaznał w swoim życiu gry na boisku.

Mimo wszystko nadal nie wiadomo, kiedy 66-latek zdecyduje się na taki krok – wczoraj oficjalnie Hoeness został ponownie wybrany na 4-letnią kadencję jako prezydent i prezes Rady Nadzorczej Bayernu Monachium. Nie przekreśla to jednak szans na zmianę w zarządzie Bayernu Monachium.

Od dłuższego czasu w mediach stale przewija się temat Olivera Kahna – plotki te potwierdzili już włodarze bawarskiego klubu. Obecna tendencja jest taka, że legendarny golkiper zastąpi Karla-Heinze Rummenigge na stanowisku prezesa „Gwiazdy Południa”.

Z informacji ujawnionych dziś przez niemiecki dziennik „Sport Bild” możemy dowiedzieć się, że na wiosnę przyszłego roku ma być zaplanowane spotkanie Uliego Hoenessa ze wspomnianym wyżej Kahnem. Obaj panowie będą dyskutować nad planami przejęcia kierowniczego stanowiska w klubie.

Na ten moment wszystko wskazuje, że legendarny kapitan Bayernu i kadry narodowej Niemiec powróci do klubu w styczniu 2021 roku. Jeśli Karl-Heinz Rummenigge przedłuży swoją umowę z FCB do końca 2021 roku, to Kahn miałby przejąć wtedy rolę prezesa „Die Roten”.

źródło: Sport Bild
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama19.12.2018 18:58
W końcu na spokojnie! Trzeba czekać na rozwiązanie różnych kwestii, ale bez pośpiechu. To z pewnością pozwoli podjąć odpowiednie decyzje w różnych sprawach.
19.12.2018 18:26
Transfery transfery i tylko Dobrze Transfery !
19.12.2018 17:25
Ciekawa opcja. Oby do nas dołączył.
19.12.2018 16:42
Wszystko musi odbywać się powoli. To że Uli pozostanie na kolejne cztery lata nie znaczy że nie może wprowadzać młodych. Właśnie tak to powinno wyglądać. Wiemy że Hoeness odejdzie tylko wtedy gdy będzie miał pewność że klub będzie w dobrych rękach. Dlatego uważam że to jego ostatnia kadencja w której godnie przygotuje swojego następcę.

reklama