DieRoten.pl

Jak już doskonale wiemy pod koniec 2020 roku, piłkarze rekordowego mistrza Niemiec po rozegraniu meczu z Bayerem 04 Leverkusen udali się na krótki, ale jakże ważny urlop.

Dla wielu zawodników przerwa ta była niezwykle ważna, zwłaszcza mając na uwadze zmęczenie wynikające z ostatnich tygodni 2020 roku i niezwykle napiętego terminarza spotkań.

Jednym z nich był z pewnością Leroy Sane, który nie prezentował się zbyt dobrze w grudniu. Na domiar wszystkiego w meczu ligowym z Bayerem 04 Leverkusen, niemiecki skrzydłowy dostał przysłowiową „wędkę”. Wówczas 24-latek zapowiedział, że weźmie się za siebie, aby w 2021 roku dać z siebie wszystko.

− Czuję pełne wsparcie i zaufanie naszej drużyny i czuję się bardzo dobrze w Bayernie, jak w domu. Jestem swoim własnym największym krytykiem i zdaję sobie sprawę, że ostatnio nie byłem w stanie grać na miarę swoich możliwości. Ale to się zmieni – powiedział wówczas Niemiec.

− W 2021 roku dam z siebie wszystko, aby odwdzięczyć się za zaufanie, którym obdarzył mnie Bayern − podsumował Leroy Sane.

Jak się okazuje, reprezentant niemieckiej kadry narodowej wziął sobie do serca krytykę, jaka na niego spadła w ostatnich tygodniach. Z informacji ujawnionych przez tygodnik „Sport Bild” wynika, że Leroy mimo przerwy świątecznej był bardzo zajęty pracą nad sobą.

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła informują, że oprócz sesji w ramach indywidualnego planu treningowego od Holgera Broicha (każdy piłkarzy otrzymał taki plan), Sane przepracował swój urlop z prywatnym trenerem fitness. Skrzydłowy odbył wiele sesji treningu ogólnorozwojowego, aby w jak najlepszym stopniu przygotować się do wyzwań w 2021 roku – duży nacisk kładziono na górne partie mięśni i wytrzymałość nóg.

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama07.01.2021 20:13
I dobrze, teraz było już nieco lepiej. Czas pokazać wreszcie coś konkretnego.
07.01.2021 19:54
No i tak być powinno. Żadna to łaska,że profesjonalista podejmuje takie działania. Oby z długoterminowym efektem.
07.01.2021 16:05
@FanGraczyBayern oczywiście, że tak nie uważam, ale robienie z PL jakiegoś bóstwa mnie śmieszy. Miał przyjść Sane i w ogórkowej lidze śmigać jak z amatorami, ale sam przyznał, że liga niemiecka jest zwyczajnie niedoceniana. W PL pieniądze wszystko robią, ale nie ukrywam, że poziom też da się kupić i dzięki temu jest to najmocniejsza liga, oczywiście poza tymi śmiesznymi drwalami z dołu.
07.01.2021 15:56
@tapczan
O rany boskie, co ty wypiłeś? Sugerujesz, że BL jest lepsza od PL jakiś wysokoprocentowy alkohol musiał wjechać.
07.01.2021 11:57
Jak przychodzi się z PL do BL to trzeba przystosować się do przeskoku poziomu . Nie ma 10 klubów drwali z jakiś Brighton czy innych Sheffieldów tylko solidne niemieckie ekipy.
07.01.2021 11:11
Już czas najwyższy by zaczął grać na miarę swoich możliwości!!
07.01.2021 11:08
Dobrze że Coman się ostatnio ogarnął i Sane nie będzie miał miejsca w składzie za nazwisko