DieRoten.pl
Reklama

Sport Bild: Bayern chce Baku, Neuhausa i Wirtza?

fot.
Reklama

Tradycyjnie już w najnowszym wydaniu tygodnika „Sport Bild” możemy znaleźć obszerny artykuł, który został poświęcony ekipie rekordowego mistrza Niemiec.

Bayern ma wąski skład jak nigdy wcześniej. Dlatego też monachijczycy już teraz działają z wyprzedzeniem, aby zaradzić tej sprawie w przyszłości. Jak informuje „Sport Bild”, na celowniku Bayernu na przyszłość znajdują się Ridle Baku, Florian Wirtz oraz Florian Neuhaus.

Hasan Salihamidzic pracuje nad tym, aby monachijczycy ponownie mogli uderzyć na rynku transferowym, kiedy w kasie klubowej pojawi się więcej środków.

Florian Wirtz

Co do Wirtza, to w jego umowie z Bayerem 04 w 2023 roku aktywna będzie klauzula odejścia. Ojciec i agent pomocnika miał już wyrazić chęć transferu. Rodzina Floriana odwiedziła już Monachium. Sam zawodnik ma wyobrażać sobie przyszłość w Bayernie. Niemniej jednak koszt jego transferu będzie wysoki.

Ridle Baku oraz Florian Neuhaus

Ridle Baku był już otwarty na transfer w 2020 roku na Allianz Arenę. Florian Neuhaus z kolei posiada klauzulę odejścia na poziomie 40 mln euro. Pomocnik jest tematem dyskusji w Monachium. Co do Denisa Zakarii – Bayern nie jest już nim zainteresowany.

Powrót filozofii gry niemieckimi piłkarzami

Bayern chciałby w przyszłości współpracować z Baku, Wirtzem i Neuhausem. Dla klubu to część filozofii gry niemieckimi piłkarzami, która ma zostać ożywiona. Po pozyskaniu wielu Francuzów, FCB znów chce się skupić na graczach z Niemiec.

Wokół Goretzki i Kimmicha ma zostać zebrany trzon graczy, którzy w pełni będą identyfikować się z klubem. Ma to związek z faktem, że Coman podczas rozmów ws. umowy sprawia wrażenie, jakby nie miało to znaczenia czy założy koszulkę FCB czy któregoś z klubów z Anglii.

 

 

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...