DieRoten.pl

Specjalni goście na Saebener Strasse

02.03.2017, 14:56:46
Photogenica

Po wczorajszym zwycięstwie w Pucharze Niemiec nad Schalke 04, na trening "Bawarczyków" przybyły dziś setki kibiców. Pogoda, atmosfera i dobra zabawa towarzyszyła nie tylko fanom, ale i zawodnikom.

Podopieczni Carlo Ancelottiego rozpoczęli już przygotowania do kolejnego wyzwania − w najbliższą sobotę mistrzów Niemiec czeka wyjazd do Kolonii w ramach 23. kolejki Bundesligi. Humory jak zwykle dopisywały piłkarzom "Dumy Bawarii".

Podczas treningu obecni byli również specjalni goście z dalekiego kraju. W związku z integralną częścią współpracy i zawartego porozumienia do Monachium przybyli trenerzy z Tajlandii, którzy będą obserwować i pobierać nauki od sztabu trenerskiego Bayernu Monachium.

Trenerzy młodzieży FCB mieli już okazję przebywać w Tajlandii na treningach i specjalnych warsztatach w listopadzie 2016 roku. Najlepsi trenerzy z każdego z kursów zostali wybrani a następnie zaproszeni do Monachium.

Oprócz teoretycznych lekcji kładziony jest również nacisk na praktykę podczas ich wizyty w Bayernie, dlatego też zaproszeni goście z wielkim zapałem i intensywnością obserwowali treningi drużyn juniorskich klubu ze stolicy Bawarii.

To nie koniec atrakcji jakie Bayern przygotował ddla swoich gości − punktem kulminacyjnym ich pobytu w Monachium była wizyta na Allianz Arenie, gdzie trenerzy z Tajlandii mogli na żywo zobaczyć pojedynek "Bawarczyków" z Schalke 04 w ćwierćfinale Pucharu Niemiec.

 

 

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama03.03.2017 17:13
Tajlandia? Egzotyczne. Mam nadzieję że nie chodzi tu tylko o kurtuazję i popularyzację Bayernu
03.03.2017 14:33
Ciekawe ile nauki wyniosą z tych obserwacji?
02.03.2017 21:46
Dla takich trenerow to chyba przezycie i niezapomniane chwile do konca zycia. Dobra wspolpraca moze kiedys przynies jakie korzysci dla obu stron.

reklama