DieRoten.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie związanej rzecz jasna z drużyną rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, poprosiliśmy Was o wyrażenie swojego zdania w kwestii dalszej przyszłości Manuela Neuera. Pytanie brzmiało następująco:

Przedłużyć umowę z Neuerem?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 35 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach!

Przypominamy, że nie dalej jak w ubiegłą środę monachijczycy ostatecznie osiągnęli porozumienie ze swoim kapitanem i Manuel Neuer podpisał umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku. Nie owijając już w bawełnę, przejdźmy do wyników sondy.

Większość z Was, a będąc dokładniejszym 63% uznało, że klub ze stolicy Bawarii powinien przedłużyć kontrakt z 34-latkiem, ale na warunkach FCB. Z kolei około 31% głosujących stwierdziło, że bez względu na wszystko należy spełnić wszystkie żądania bramkarza.

Niestety, ale nowa umowa dla Manu oznacza, że Oliver Kahn z pewnością nie powróci już do gry, dlatego też jeden z głosujących osób będzie rozczarowana…

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie osoba Davida Alaby, który jak doskonale wiemy od tygodni pozostaje tematem dyskusji z racji wygasającego za półtora roku

Co dalej z Alabą?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

źródło: DieRoten

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama31.05.2020 12:37
Wierzę że zostanie ale biorę pod uwagę że może odejść.
26.05.2020 21:11
Jasne że zostanie, bez paniki.
26.05.2020 20:59
Musi zostać i zostanie. Głupotą byłoby sprzedanie takiego uniwersalnego i inteligentnego piłkarza.