DieRoten.pl
Reklama

Sky: Xabi Alonso kandydatem numer 1

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Jak już doskonale wiemy, Thomas Tuchel z całą pewnością nie poprowadzi Bayernu Monachium w przyszłym sezonie. Sternicy FCB mieli już znaleźć odpowiedniego kandydata na następcę 50-latka.

Jak informuje “Sky”, kandydatem numer 1 jest doskonale znany kibicom “Die Roten” Xabi Alonso. Bawarczycy mieli już nawiązać kontakt z hiszpańskim szkoleniowcem, ale nie oni jedyni…Hiszpan obecnie jest jednak w pełni skupiony na obecnym sezonie, w którym drużyna “Aptekarzy” ma szansę sięgnąć aż po 3 trofea!

Według informacji Floriana Plettenburga, szanse Bayernu na pozyskanie obecnego trenera Bayeru Leverkusen są naprawdę duże. Monachijczycy są jednak świadomi, że Xabiego w swoich szeregach widzieliby chętnie również w Liverpoolu, skąd po sezonie odchodzi Juergen Klopp.

Niemiecki szkoleniowiec, upatrywany przez niektórych w roli trenera FCB, nie jest jednak na chwilę obecną brany pod uwagę. Szkoleniowiec “The Reds” jest absolutnie przekonany co do rocznej przerwy od futbolu i dlatego wszystko wskazuje na to, że działacze ze stolicy Bawarii skupią się na zakontraktowaniu Xabiego Alonso.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...