DieRoten.pl
Reklama

Sky: Wkrótce wyjaśni się przyszłość Daviesa

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Waży się przyszłość Alphonso Daviesa w Monachium. Kanadyjczyk ma ważną umowę z bawarskim klubie tylko do lata 2025 roku i jego odejście wydaje się całkiem możliwe.

Jak donosi Florian Plettenberg z niemieckiego “Sky”, wkrótce powinniśmy poznać rezultat tej “kontraktowej sagi”. Jeszcze w tym tygodniu Christoph Freund oraz Max Eberl mają się spotkać z przedstawicielami piłkarza na kolejnej rundzie spotkań. Ich rezultat najprawdopodobniej zadecyduje o przyszłości Daviesa w Monachium.

Duże rozbieżności?

Bawarczycy mają proponować Daviesowi kontrakt do 2029, który ma gwarantować zarobki w wysokości 11-13 mln. euro rocznie. 23-letni obrońca ma jednak oczekiwać znacznie większych zarobków, bowiem mówi się, że nawet 20 mln. euro!

Jeśli Kanadyjczyk nie zejdzie ze swoich oczekiwań płacowych to Bayern poinformuje Daviesa, że w lecie będzie na sprzedaż.

Alphonso Davies przybył do FCB w 2019 roku z Vancouver Whitecaps za około 14 mln. euro. Obecnie jego wartość szacuje się na ok. 70 mln. euro. Mówi się, że reprezentanta Kanady chętnie u siebie widzieliby sternicy Realu Madryt.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...