DieRoten.pl

Sky: Transfer Lucasa zimą coraz mniej prawdopodobny

12.01.2019, 14:16:07
FotoOlimpik

Jeszcze kilkanaście dni temu wszystko wskazywało, że w zimowym okienku transferowym oprócz Alphonso Daviesa mistrzowie Niemiec pokuszą się o sprowadzenie do siebie kolejnego zawodnika.

reklama

Drugim transferem miał być oczywiście nie kto inny a Lucas Hernandez, który wedle wielu źródeł miał zasilić szeregi bawarskiego klubu za rekordową sumę 80 milionów euro. To właśnie tyle wynosi klauzula odejścia zawarta w umowie zawodnika Atletico Madryt.

Jednakże w dobie ostatnich doniesień transfer w zimowym okienku z dnia na dzień wydaje się być coraz to mniej prawdopodobny. Mistrzowie Niemiec mieli przystać na propozycję madryckiego klubu i nie skorzystają z klauzuli zawartej w umowie młodego Francuza w trwającym właśnie okienku transferowym.

Zamiast tego Lucas miałby trafić na Allianz Arenę latem tego roku. Ponadto kwota transferu wyniosłaby nieco mniej niż wspomniane wyżej 80 milionów euro. Choć to wszystko to tylko spekulacje, to temat zatrudnienia mistrza Świata przez "Bawarczyków" nadal pozostaje gorącym.

Informacje o braku transferu zimą potwierdza także Max Bielefeld z niemieckiego "Sky". Dziennikarz ujawnił niedawno, że zakup Lucasa w tym miesiącu wydaje się być coraz to mniej prawdopodobny. Zaznaczamy zarazem, że do końca okienka pozostało jeszcze 19 dni.

Ominęło Was coś w sprawie związanej z transferem Lucasa do Bayernu? Nic straconego. Poniżej znajdziecie wszystkie dotychczasowe artykuły, które zostały poświęcone osobie francuskiego defensora.

− Sport: Bayern będzie chciał dopiąć transfer Lucasa
− Media: Lucas poinformował kolegów, że latem odejdzie
− Simeone: Nie możemy być spokojni w sprawie Lucasa
− „Nie wiemy co się wydarzy z Lucasem”
 Matthaeus: Lucas jest wart 80 mln €
 Sport Bild z informacjami w sprawie Hernandeza
 Cerezo: Lucas jest piłkarzem Atletico
 Cerezo: Chcemy zatrzymać Lucasa za wszelką cenę
 Marca: Hernandez zimą trafi do Bayernu
 Agent o przyszłości Hernandeza
 Hernandez przerywa milczenie
 Prezes Atletico: Lucas nie odejdzie z Atletico zimą
 Media: Hernandez nie odpuszcza i chce grać dla FCB
 Marca: W sprawie Lucasa wszystko możliwe
 Hiszpańska prasa na temat transferu Hernandeza
 El Pais: Atletico zaakceptowało odejście Lucasa
 Atletico robi co może, aby nakłonić Lucasa do zmiany decyzji
 Kalle: Brazzo pracuje nad bardzo interesującymi nazwiskami
 Simeone: Lucas musi sam zdecydować
 Sky z kolejnymi informacjami w sprawie Lucasa!
 Simeone o przyszłości Hernandeza
 Falk: Temat transferu Hernandeza jest gorący
 Media hiszpańskie: Atletico walczy o zatrzymanie Hernandeza
 Rummenigge o Hernandezie: Nie potwierdzam, nie zaprzeczam...

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (13)

reklama13.01.2019 13:37
Wojtas01 nie wiem czego się chłopie czepiasz i co ni nie pasuje. Ja nie jestem żadnym członkiem zarządu tylko piszę to co myślę, zawsze. Jeśli nie rozumiesz to nie komentuj. Dla twojej wiadomości zawsze tak piszę. Informacje o naszym klubie tylko z tej strony i do każdego artykułu dodaję komentarz, proste. Aż tak trudno to zrozumieć? Zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony!! masakra.
13.01.2019 08:13
@josh1982 rozumiem, że jesteś członkiem naszego zarządu i decydujesz o tym czy jeszcze kogoś sprowadzimy w tym okienku czy sobie odpuścimy? Bo tak wygląda część Twojej wypowiedzi, którą pozwolę sobie przytoczyć: "Oprócz Daviesa nikt inny zimą do nas nie trafi, obojętnie co prasa pisze." Opomnę się jak Bayern zatwierdzi transfer Odoia. XD
12.01.2019 23:01
Od początku było wiadomo że zimą do nas nie trafi więc ja zdziwiony nie jestem. Oprócz Daviesa nikt inny zimą do nas nie trafi, obojętnie co prasa pisze.
12.01.2019 20:07
Szkoda, przydałby się nam taki obrońca na Liverpool.
12.01.2019 18:20
80 mln to bardzo dużo jak na obrońcę i to bardziej bocznego, tym bardziej że mamy Alabę, który za Niko może grać lepiej. Nie wiem czy nie lepiej byłoby sprowadzić stopera za 40-50 mln i zmiennika dla Alaby. Te same pieniądze a jednak dwóch graczy przywiązanych do pozycji.
12.01.2019 18:14
Zimą nie przeszedł to tym bardziej latem też tak będzie.
Trzeba o nim zapomnieć, proste jak budowa cepa.
12.01.2019 16:01
To wyglada troche tak jakby srodowisko zawodnika wypuscilo plotke zeby wymusic dogadanie sie klubow. Moze byl nawet nacisk zeby jak najszybciej?
12.01.2019 14:50
Nam potrzebny jest obrońca już teraz bo Alaba nie pociągnie Sam a i Boa z Himmelsem to też nie są w wybornej formie w tym sezonie.
12.01.2019 14:45
Czyli pozostaje drżeć przez nastepne miesiace aby Alaba nie doznal kontuzji. Skonczy sie pewnie jak co sezon albo i gorzej bo do tytulu mistrzowskiego tez nie jestesmy faworytem w tym momencie
12.01.2019 14:29
Dokładnie tak! Wystarczy dopiąć ten transfer teraz, żeby Lucas stał się naszym zawodnikiem wraz z rozpoczęciem okienka transferowego i wszystko byłoby jasne.
12.01.2019 14:26
Teraz zaklepać i transfer po 1 lipca, bo jak tak nie będzie to na pewno nie trafi do Bayernu, a dlaczego ? Bo ma wpisana klauzulę i każdy będzie mógł go kupić...FCBM!
12.01.2019 14:26
Myślę, że nikt się nie łudził na ten transfer zimą.
12.01.2019 14:21
Nic zaskakującego. Można było się spodziewać. Oby udało się to sprowadzić latem.

reklama