DieRoten.pl
Reklama

Sky: Thuram opcją dla Bayernu

fot. Fotolia
Reklama

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni pojawiło się sporo doniesień na temat poszukiwań nowego napastnika przez klub ze stolicy Bawarii.

Dziś wieczorem kolejne informacje w sprawie pozyskania przez mistrzów Niemiec nowego napastnika przedstawił tym razem dziennikarz Florian Plettenberg z niemieckiego portalu „Sky”.

Niemiecki reporter poinformował, że Dusan Vlahovic, który niejednokrotnie był łączony z potencjalnym transferem na Allianz Arenę, nie jest obecnie gorącym tematem wewnątrz bawarskiego klubu. Głównym powodem jest fakt, iż byłbym on zbyt drogi dla FCB.

Co więcej na ten moment serbski snajper nie będzie najprawdopodobniej nawet tematem w kwestii letniego okienka transferowego w 2023 roku.

Marcus Thuram dostępny za darmo

Florian Plettenberg zwraca jednak uwagę na inne nazwisko – Marcusa Thurama z Borussii M’Gladbach. 25-latek jest bardzo ciekawą opcją, zwłaszcza że jego kontrakt wygasa latem 2023 roku, dlatego też byłby dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Wewnątrz bawarskiego klubu nie wszyscy są jednak przekonani do Francuza, ale mimo wszystko jest on postrzegany jako interesujący gracz z racji na swój profil i uniwersalność. Piłkarz „Źrebaków” był już wcześniej obserwowany przez skautów „Gwiazdy Południa”.

Co do jego przyszłości w Gladbach, to według doniesień „Sky”, jego umowa nie zostanie przedłużona, dlatego też najpewniej odejdzie za darmo. Sam zawodnik chciałby wykonać kolejny krok i zagrać w większym klubie, o czym informowały już wcześniej inne niemieckie media.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...