DieRoten.pl
Reklama

Sky Sport: Bayern nie kontaktował się ws. Cancelo

fot. Fotolia
Reklama

Od pewnego czasu w mediach niemieckich i nie tylko, spekuluje się, że Bayern Monachium będzie chciał jeszcze tej zimy pozyskać nowego prawego defensora.

Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się między innymi Benjamina Henrichsa, który obecnie występuje w zespole AS Monaco oraz Joao Cancelo, który w letnim okienku transferowym zasilił szeregi mistrzów Anglii, czyli Manchesteru City.

Pozyskanie nowego bocznego defensora według niektórych dziennikarzy miałoby sprawić, że Joshua Kimmich zostanie na stałe przesunięty do środka pomocy. Z kolei Benjamin Pavard, który prawie zawsze występuje na prawej stronie defensywy, zostałby wrzucony do środka obrony.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji na temat wspomnianej już wyżej dwójki kandydatów. Tym razem najświeższe doniesienia w kwestii rzekomego transferu Cancelo ma dla nas niemiecki "Sky Sport News".

Jeśli wierzyć spekulacjom, to Bayern Monachium do tej pory nie rozpoczął jeszcze jakichkolwiek negocjacji i rozmów w temacie pozyskania Portugalczyka zarówno z Manchesterem City, jak i również z samym zawodnikiem.

Co prawda "Obywatele" i Cancelo nie są niechętnie nastawione na zimowy transfer lub wypożyczenie (głównie ze względu na małą liczbę minut i nieregularną grę), ale póki co nie ma żadnej gorącej linii, czy też rozmów, które sugerowałby przenosiny 25-latka na Allianz Arenę w Monachium.

Źródło: Sky Sport
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...