DieRoten.pl
Reklama

Sky: Fein może udać się na wypożyczenie

fot. Własne
Reklama

Dokładnie jutro o 18:00 kończy się letnie okienko transferowe w sezonie 2020/21. W przypadku Bayernu może się jeszcze bardzo wiele wydarzyć w tym czasie.

Jeśli wierzyć doniesieniom niemieckiej prasy, to mistrzowie Niemiec będą chcieli wzmocnić jeszcze co najmniej dwie pozycje i mowa jest o nowym prawym defensorze oraz skrzydłowym.

Poza tym stolicę Bawarii w dalszym ciągu może opuścić kilku piłkarzy ze środka pola, zwłaszcza że jeszcze dziś lub jutro zaprezentowany zostanie Marc Roca, który do tej pory występował w hiszpańskim zespole RCD Espanyol.

Z najnowszych doniesień niemieckiego „Sky” wynika, że monachijczycy rozważają wypożyczenie w tym okienku Adriana Feina, aby ten mógł regularnie grać i nabierać doświadczenia na jak najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Dziennikarze wspominają o trzech zainteresowanych stronach. Pod uwagę ma być brana gra w takich klubach jak Arminia Bielefeld i Hertha BSC (1. Bundesliga) oraz PSV Eindhoven (Eredivisie). Warto podkreślić, że w grę wchodzi tylko i wyłączenie wypożyczenie (na cały sezon).

21-letni rodowity Bawarczyk spędził ostatnie dwa lata na wypożyczeniach − w kampanii 2018/19 w Jahn Regensburgu, zaś w 2019/20 w Hamburgerze SV.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...