DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Nikt nie ma gwarancji gry

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Dziś zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i planem przygotowań, swoje następne spotkanie towarzyskie rozegrają piłkarze drugiej drużyny Bayernu.

Tym razem w ramach zimowego obozu przygotowawczego w Turcji, zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium zmierzą się w meczu kontrolnym z Rapidem Wiedeń II. Przypominamy zarazem, że w swoim ostatnim sparingu monachijczycy wygrali 3:2 z Bahlinger SC.

Co do dzisiejszego starcia FCB II z Austriakami, krótkiego wywiadu dla klubowych mediów udzielił szkoleniowiec drugiego zespołu, czyli Holger Seitz, który ma jasno określony plan mecz – odnieść kolejne zwycięstwo.

− Przede wszystkim chcemy wygrać nasz mecz testowy z Rapidem Wiedeń - ale chcemy też przełożyć nasz pomysł na grę, który wyróżnia nas jako sztab szkoleniowy – powiedział Seitz.

− Nikt nie ma gwarancji gry. Wyniki są nagradzane - a Ci, którzy nie trenują dobrze, nieuchronnie będą mieli zmniejszony czas gry – podsumował Holger Seitz.

Zanim jednak druga drużyna Bayernu powróci do bawarskiej ligi regionalnej, to już za tydzień w piątek monachijczycy rozegrają swój ostatni, kontrolny mecz testowy – rywalem Holgera Seitza i spółki będzie ekipa FC Liefering.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...