DieRoten.pl
Reklama

Seitz: Mecze z 1. FCN są zawsze wyzwaniem

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

To już dziś! Wieczorem do akcji w bawarskiej lidze regionalnej powracają piłkarze Bayernu II, których od miesięcy prowadzi Holger Seitz.

Dokładnie o 18:30 emocje ponownie sięgną zenitu, albowiem swoje kolejne spotkanie w ramach bawarskiej ligi regionalnej (IV Liga) rozegrają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu.

Tym razem monachijczykom przyjdzie zmierzyć się w derbowym hicie z 1. FC Nuernberg II. Miejscem tego boju będzie Max-Morlock-Stadion w Norymberdze. Co do nadchodzącego wyzwania, na łamach klubowych mediów swoje zdanie wyraził trener Holger Seitz.

− Niezależnie od poziomu drużyny, mecze z Norymbergą zawsze stanowią wyzwanie. Przygotowujemy się na gorący taniec na Max Morlock Stadium – powiedział Seitz.

− Po raz kolejny wszystko będzie zależało od tego, jak szybko odnajdziemy nasz rytm. Jestem jednak przekonany, że zagramy dobry mecz – podsumował Holger Seitz.

Jako że jest to zaległy mecz 21. kolejki ligowej, monachijczycy (43) mogą dziś awansować na czwartą lokatę, jeśli dopiszą do swojego dorobku 3 punkty. Jeśli mowa o podium, to znajdują się tam Wuerzburger Kickers (63), DJK Vilzing (57) oraz TSV Aubstadt (51).

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...