DieRoten.pl

Schwarz: Chcę podziękować FCB za wspaniałą współpracę

14.10.2021, 07:33:26
Własne

Nie dalej jak wczoraj potwierdziły się doniesienia niemieckiej prasy w sprawie dalszej przyszłości Danny'ego Schwarza, który od wielu lat był związany z Bayernem.

Bayern Monachium za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu potwierdził wczoraj, że Danny Schwarz, który od lipca pełnił obowiązki dyrektora i koordynatora ds. wypożyczonych zawodników, ze skutkiem natychmiastowym opuścił FCB na rzecz Kickers Wuerzburg, gdzie objął posadę głównego trenera.

Warto podkreślić, że Niemiec był związany z bawarskim klubem od 12 lat – na początku grał w drugiej drużynie, a następnie po zakończeniu kariery piłkarskiej, zajął się trenerką w akademii piłkarskiej „Gwiazdy Południa”.

Jochen Sauer:

− Danny się do nas ostatnio z prośbą o objęcie atrakcyjnej posady trenera w Wuerzburgu. W naszym klubie uczył się pracy trenerskiej od podstaw, a teraz zrobi kolejny krok. Życzymy mu wszystkiego najlepszego!

Holger Seitz:

− Poznałem Danny'ego jako bardzo lojalnego i niezwykle kompetentnego kolegę. W ostatnich latach towarzyszył wielu utalentowanym ludziom w ich drodze w zrównoważony sposób. Chcielibyśmy mu za to podziękować. Fakt, że będzie on teraz głównym trenerem w Wuerzburgu podkreśla, że towarzyszymy i wspieramy trenerów w ich rozwoju na Campusie.

Danny Schwarz:

− Po 9 wspaniałych i pouczających latach w pracy trenerskiej z młodzieżą w Bayernie, otrzymałem szansę na podjęcie nowego wyzwania zawodowego w profesjonalnym futbolu. Nie mogę się doczekać ekscytującego zadania jako główny trener w Wuerzburgu i chciałbym podziękować FCB, wszystkim moim kolegom i towarzyszom za wspaniałą współpracę.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (2)

reklama14.10.2021 14:55
14.10.2021 11:18
Ciekawe kto teraz przejmie obowiązki koordynatora ds. wypożyczonych zawodników. Ktoś z obecnych osób w klubie czy ktoś nowy ?