Schueller: To miłe doświadczenie grać na Allianz Arenie

Wczorajszego późnego wieczoru swoje kolejne spotkanie w ramach elitarnych rozgrywek Champions League rozegrały zawodniczki Bayernu Monachium.

Rywalkami FCB Frauen była ekipa Arsenalu, na która na co dzień rywalizuje w angielskiej Women's Super League. Koniec końców pojedynek na Allianz Arenie w Monachium zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść monachijek.

Jedynego gola dla bawarskiego klubu zdobyła Lea Schueller, która w pomeczowym wywiadzie nie kryła swojego zadowolenia z faktu zdobycia zwycięskiej bramki dla Bayernu.

− Jestem bardzo szczęśliwa. Wejście do drugiego meczu z prowadzeniem 1:0 jest dobre. Jestem bardzo zadowolona. Zawsze miło jest grać przed taką publicznością. Tak wspaniała atmosfera zdecydowanie Cię napędza – powiedziała Schueller.

− To po prostu miłe doświadczenie. W Londynie chcemy budować na wydajności z pierwszej połowy. W drugiej połowie powinnyśmy zdobyć bramkę, to zapewniłoby nam spokój i więcej przestrzeni – podsumowała Lea Schueller.

Piłkarki Bayernu będą miały teraz kilka dni na regenerację i odpowiednie przygotowania, albowiem już w najbliższą sobotę monachijki zmierzą się w arcyważnym pojedynku ligowym z Wolfsburgiem – początek boju na stadionie Campusu o 17:55.